GÜNDEM

İmplant nedir

Ağız ve diş sağlığı birçok açıdan çok büyük önem taşıyor.

İmplant nedir

Ağız ve diş sağlığı birçok açıdan çok büyük önem taşıyor. Bu alanda sürekli ve hızlı bir gelişim yaşansa da, birçok insan çoğunlukla hatalı ya da eksik bakımlar sonucunda diş çürümesi, periodental hastalık veya yaralanma nedeniyle diş kaybına uğrayabiliyor.

Eski dönemlerde diş kaybına uğramış olan insanlar için geçerli olan en etkin tedavi yöntemi köprüler ve takma dişler olarak uygulandı. Ancak son yıllarda artık çok daha yenilikçi, güvenilir, estetik ve kalıcı bir yöntem olarak implant uygulamaları yapılıyor.

İmplantlar aslında yedek diş kökleri olarak biliniyor. Doğal dişlerinize uyacak şekilde yapılmış sabit veya çıkarılabilir yapay dişler için güçlü bir temel sağlayan ve çene kemiği içerisine yerleştirilen vidalardan oluşuyor. Aslında en doğru şekli ile diş implantı, takma diş veya köprü gibi diş protezlerini desteklemek için ağzınıza yerleştirilen vidalar yani yapay bir diş kökü olarak görev yapıyor. İmplantlar doku dostu Titanyumdan yapılmış ve eksik diş için bir kök görevi gören çene kemiğine yerleştirilmiş vidalar olarak biliniyor. Ve son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte yapılan uygulamalarda gerçek dişe en yakın, en sağlıklı ve en güvenli tedavilerden birisi olarak tercih ediliyor.

Dt. Muhammed Kayhan Konya için en başarılı implant uzmanlarından birisi olarak sizlere hizmet veriyor. Özel ve steril bir klinik ortamında implant uygulamalarınızı yaptırabilirsiniz. Bunun için en başarılı tedavi süreçlerini ve aynı zamanda en uygun fiyatlı maliyetleri öğrenebilmek için Dt. Muhammed Kayhan ile iletişime geçebilirsiniz.

2021 implant Konya Fiyatları

İmplantlar son yılın en etkin ve en başarılı diş tedavi yöntemlerinden birisi olarak çok sık uygulanıyor. Bu tedavi sürecine başlamadan önce implant hastaları tedavi fiyatları hakkında bilgi almak için bir araştırma sürecinde oluyor. 2021 implant Konya fiyatları için Dt. Muhammed Kayhan ile iletişime geçebilirsiniz. Konya’nın en iyi diş hekimlerinden birisi olan Dt. Muhammed Kayhan’ın resmi web sayfasına giriş yapabilirsiniz. Bu sayfa üzerinden ön muayene için online bir randevu alabilirsiniz. Ya da aktif iletişim bilgilerini kullanarak implant tedavisi için ön muayene talebinde bulunabilirsiniz.   

Dt. Muhammed Kayhan kliniğinde yapılacak olan ön muayene sonucunda öncelikli olarak çene yapınızın implant tedavileri için uygun olup olmadığının tespiti yapılacaktır. Eğer çene yapınız bu tedavi için uygunsa size alternatif olarak farklı markaların implant malzeme fiyatları verilecektir. Yapılacak olan tedavinin toplam maliyeti seçeceğiniz implant markası ile birebir bağlantılı olacaktır. Seçmiş olduğunuz marka ile birlikte kaç adet diş için implant tedavisi yapılacağı fiyatlandırmada önemli bir detaydır. Bu dinamikler belirlendikten sonra implant tedaviniz için toplam bir fiyatlandırma bilgisi alabilirsiniz.

Konya için en başarılı implant tedavileri ve en uygun fiyatlandırmalar Dt. Muhammed Kayhan tarafından sağlanıyor. Ön muayene için hemen iletişime geçebilirsiniz. 

Kaynak: https://muhammedkayhan.com/implant-konya-fiyatlari-2021-konya-implant-uzmani/