GÜNCEL

İnstagram gerçek takipçi

İnstagram gerçek takipçi

İnstagram gerçek takipçi

 

 

İnstagram takipçilerinizi arttırmak için artık uzun uzun beklemeye ve sürekli post paylaşmanıza gerek yok. İnstagram takipçi satın alarak 0 gerçek ve Türk takipçilere sahip olabilirsiniz. Satın aldığınız tüm takipçiler gerçek hesaplar olup hepsi aktiftir.

 

 Gerçek Takipçi Satın Alma

 

 Artık takipçi satın alarak instagram hesabınızı kolaylıkla büyütebilirsiniz. Gerçek takipçi satın al ve hemen instagramını büyütmeye başla. Seçmiş olduğunuz paketler para ödemesi yapılmasının ardından belirtilmiş olan süre içerisinde gönderimleri gerçekleştirilmektedir.

 

 Sitemizden yapacağınız ödemeler güvenlik çerçevesinde gerçekleşmektedir. 3D secure ödeme sayesinde takipçi satın alırken ödemelerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle ödeme yaparken herhangi bir güvenlik problemi ile karşılaşmayacağınızdan emin olursunuz.

 

 Firmamız Nasıl Çalışıyor?

 

 Takipçi satın alma işlemlerinde sizden kesinlikle şifre istemiyoruz. Sadece kullanıcı adınız ile takipçi satın alarak İnstagram' da fenomen ol. Siz değerli müşterilerimizin profilinin güvenliğini sağlamak bizim için oldukça önemlidir. Bu sebeple hesabınızın kapanmasını engelleyerek güvenliğinizi sağlamaktayız.

 

 Hızlı Sipariş Teslimi

 

 İnstagram takipçi satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra kısa sürede takipçilerinize kavuşursunuz. Size yönlendireceğimiz takipçilerin tamamı Türk takipçi olmaktadır. Bu hesaplar aktif ve gerçek hesaplar olduğu için herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

 

 Takipçi satın alma işleminden sonra profilinizin güvenliğini sağlarız. Böylelikle hesabınızın kapatılması ya da engellenmesi gibi bir durum asla söz konusu olmaz.

 

 Takipçi alma işlemini kredi kartı ile gerçekleştirdiğiniz zaman işleminiz anında aktif olur. Havale ya da EFT ile ödeme yapmanız durumunda whatsapp üzerinden bizimle irtibata geçtiğinizde işleminiz aktifleştirilecektir.

 

 Firmamızdan yapacağınız hiçbir işlemde sizden şifre istemeyiz. Güvenilirliğimizden emin olabilirsiniz. Bunun yanında hesabınızın güvenliği için şifrenizi kimse ile paylaşmamanızı öneririz.

 

 Gizlilik Politikamız

 

 Firmamız ile paylaşacağınız herhangi bir bilgi kesinlikle üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz. Müşterilerimizin gizliliği bizler için önemlidir. Herhangi güvenlik problemi çıkarabilecek bir durum ile karşılaşmanız söz konusu olmayacaktır.

 

 Müşterilerimiz bazen takipçi kayıpları yaşayabilecekleri için tedirginlik yaşayabilmektedir. Bunun önüne geçmek adına bizden takipçi satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz zaman sizlere fazladan takipçi gönderimi gerçekleştiririz.

 

 Siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat müşteri hizmeti vermekteyiz. Aklınıza takılan herhangi bir problem olduğunda whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz.