GÜNDEM

İş Eldivenim 20 yıllık tecrübeye sahip

Ülkemizde iş eldiveni satış ve imalatını gerçekleştiren iş eldiveni firması iş sağlığı ve güvenliği alanında 20 yıllık bir tecrübeye sahip olarak çalışmalarını yürütmektedir.

İş Eldivenim 20 yıllık tecrübeye sahip

Ülkemizde iş eldiveni satış ve imalatını gerçekleştiren iş eldiveni firması iş sağlığı ve güvenliği alanında 20 yıllık bir tecrübeye sahip olarak çalışmalarını yürütmektedir. Bu çalışmaları kapsamında ülkemizin en sevilen ve en çok tercih edilen iş sağlığı ve güvenliği ekipmanları satışını yapan firmalarından biri olmaktadır. İş eldiveni hangi sektörde olursa olsun üretimin en temel organı olan ellerimizin korunması noktasında son derece. Önem arz eden bir iş sağlığı ve güvenliği ekipmanıdır. İş Eldivenim bu ekipmanın toptan eldiven satışını gerçekleştiren öncü firmalardan biridir.

Kalite ve fiyat performansı için İş Eldivenim tercih edilmelidir

İş eldivenleri son derece yoğun olarak kullanıldığından ve işçilerin uzun süre ellerinin içinde bulunmasından ötürü aşınmalara ve her türlü deformasyona dayanıklı olmalıdır. Bu yüzden iş eldiveni son derece dayanıklı malzemelerden seçilmelidir. Eldiven işçilerin ellerini koruyan en önemli iş sağlığı ve güvenliği ekipmanları arasında yer almaktadır. O yüzden iş eldivenlerini alırken bu eldivenleri üreten ya da bu eldivenlerin satışını yapan firmaların dayanıklı ve sağlıklı malzemeler kullanılmasına son derece dikkat etmek gerekmektedir. İş eldivenlerinin dayanıklı olması kuruluşlara hem zamandan tasarruf hem de maliyetten tasarruf sağlayacaktır. Dayanıklı iş eldivenleri firmaların sık sık eldiven almakla zaman ve para kaybetmelerine mani olacaktır. Bu yüzden sağlıklı ve dayanıklı malzemelerin seçimi hem işçilere hem de firmalara büyük bir avantaj sağlayacaktır