GÜNCEL

İstanbul Deniz ve Boğaz Ayağınızın Altında

İstanbul Deniz ve Boğaz Ayağınızın Altında

İstanbul Deniz ve Boğaz Ayağınızın Altında

 

Sahip olduğu doğal ve tarihi zenginlikleri ile İstanbul, denizi ve boğazı ile ayrı bir güzeldir. Bu güzel kente deniz üzerinden bakabilmek ve boğazın sularında yol alabilmek için, yat kiralama İstanbul hizmetlerini profesyonel manada sunan Show Life Organizasyon kalitesini, aldığınız mükemmel hizmetle açık bir şekilde görebiliyorsunuz.

Sunulan Hizmetler

yatkiralamaistanbul.com hem günlük hem de saatlik olarak sunduğu yat ve tekne kiralama hizmetleriyle tüm organizasyon isteklerinize kusursuz şekilde yanıt verebiliyor. Bu kapsamda firma, Bekarlığa veda partileri, Vip yat organizasyonları, kurumsal tekne etkinlikleri, evlilik teklifine yönelik organizasyonlar, doğum günü kutlama ve partileri, boğaz ya da ada turları, sürpriz organizasyonlar gibi aklınıza gelebilecek her türlü tekne etkinliği konusunda müşterilerine eksiksiz hizmetler sağlıyor.

Özel Ağırlama

İstanbul yat kiralama hizmetlerini son derece lüks, modern ve teknolojik yatları ve tekneleri üzerinden veriyor. Talebe göre bay ya da bayan garsonlar ile servis hizmeti, sınırsız olarak sunulan servis gibi çok sayıda avantaj ile müşterilerine seçenekler sunuyor. Ayrıca tekne rotasından müziklere, menülerden ikramlara kadar her türlü talebinizi, istekleriniz doğrultusunda karşılayarak özel ağırlama hizmeti sunuyor

Ekonomik Avantajlar

Firma, tüm hizmetlerini, talepleriniz doğrultusunda yapılan plan ve programlar ile birlikte memnun olacağınız şekilde sunuyor. İstanbul’da yat kiralama fiyatları noktasında ise firma son derece makul ve uygun rakamlara bu kaliteli hizmetlerini eksiksiz olarak veriyor.