GÜNDEM

İstanbul Ev Taşıma Şirketi

İstanbul Ev Taşıma Şirketi

 

1995 yılında nakliyat hizmetine başlayan Özfilo Nakliyat, geniş araç filosu ve uzman kadrosuyla şehir içi ve şehirler arası hizmet vermektedir. İstanbul ev taşıma şirketi geniş iletişim ağı, ekspertiz hizmeti ve sertifikalı ekibiyle, sürecin hızlanmasını, güvenli ve hasarsız eşya taşımacılığının tamamlanmasını söz verdiği tarihler içinde gerçekleştirecektir.

Özfilo Nakliyat İstanbul Nakliyat Şirketi

7/ 24 canlı destek whatsApp iletişim alanı ozfılonakliyat.com adresi üzerinden sunulmaktadır. İstanbul şehir içi ve şehirler arası eşya taşımacılığında, ekspertiz, monte ve demonte hizmeti, asansörlü taşımacılık, sigortalı nakliyat kapsamında hizmetlerini bir araya getirmiştir. 26 yıllık tecrübe ve uzman kadroyla birlikte size uygun fiyat, kaliteli hizmetin kapılarını açacaktır.

  • İstanbul evden eve nakliyat hizmeti
  • İstanbul ofis ve işyeri taşımacılık
  • İstanbul parça eşya taşımacılık hizmeti
  • İstanbul asansörlü taşımacılık
  • İstanbul eşya depolama
  • İstanbul komple bina nakliyat
  • İstanbul şehirler arası nakliyat

İstanbul ev taşıma şirketi kapsamında, söz verilen tarihler arasında paketleme ve ambalajlama hizmetleriyle birlikte sunularak, sürecin hızlandırılması sağlanacak, şehir içi taşımacılıkta aynı gün nakil işlemi tamamlanacaktır.

Özfilo Nakliyat İstanbul Evden Eve Taşıma Şirketi

Sigortalı taşımacılık ve ekspertiz hizmetiyle, planlı programlı yola çıkmak her zaman önemlidir. İstanbul ev taşıma şirketi, bina iç ve dış mimari yapısına, kapı önü planlamasına ve taşıma saatinde sessizliğe de önem vererek, profesyonel hizmet sunar. Komple binanın taşınması ya da şirketin taşınması için kolileme hizmetinde numaralandırma kullanmaktadır.

Profesyonel taşımacılığın bütün ayrıcalıklarını müşterilerine sunarak 7/ 24 canlı destek ve iletişim alanları sunmuş, müşteri memnuniyetine her zaman önem vermiştir.

Özfilo Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık hizmet alanında, asansörle eşyaların yapının dış cephesinden çıkarılması sağlanacaktır. İstanbul içi 39 ilçeye taşınmanız için güzergah planı ve saati üzerinden hareket edilir. Şehirler arası taşımacılıkta sigortalı hizmet alanı sunularak, İstanbul’dan Türkiye’nin 81 iline planlı programlı hareket gerçekleşecek, tahmini varış saatine göre düzenlemeler yapılacaktır. Profesyonel ve uzman kadroyla koordinasyona önem vererek, süreç takip edilecek ve hizmet sahibi bilgilendirilerek, ev, parça eşya, şirket, ofis ve komple bina taşıma hizmeti tamamlanacaktır.