GÜNCEL

İzmir Dekorasyon Firması Seç erken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İzmir Dekorasyon Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İzmir Dekorasyon Firması Seç erken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Her insanın farklı farklı zevkleri olduğundan siz de evinizi dekore ettirmek istiyor olabilir, İzmir dekorasyon firması arayışına girmiş olabilirsiniz. İzmir de birçok dekorasyon firması hizmet vermektedir. Firma seçimi yaparken önemli olan sizin ihtiyaçlarınıza karşılık verip vermeyeceğidir. Nasıl bir firmayla çalışmak istediğinize karar verdikten sonra, dekorasyon firması arayışına rahatlıkla geçebilirsiniz. Dekorasyon firması seçerken özellikle dikkat edilmesi gereken noktalar;

  • Firma hakkında olumlu olumsuz yorumlar var mı?
  • Daha önce bu firmayla çalışan kişiler neler düşünüyor?
  • Firmanın güven verebilecek bir internet var mı?
  • Daha önce yaptıkları çalışmaları gördünüz mü?
  • Herhangi bir sorun yaşadığınızda karşınızda hemen bir muhatap bulabilecek misiniz?
  • Firma müşteri çıkarlarını koruyor mu?
  • Taleplerinize en doğru şekilde yanıt verebilecek mi?

Bu sorulara yanıt aldıktan sonra dekorasyon firması seçerseniz, aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan tadilat sürecine başlamış olursunuz.

Tadilat Dekorasyon Keyif Verici Bir iştir

Tadilat dekorasyon yaptırma süreci her ne kadar zor görünse de aslında keyifli bir iştir. Zamanınızın büyük bir bölümünü geçirdiğiniz evde her bir detayın istediğiniz gibi olacak olması size keyif verir. Tadilat süreci başladığında seçmeniz gereken birçok malzeme olacaktır. Örneğin mutfak tezgahınızı seçmek, ya da mutfak dolaplarınızın komple yenilenmesi sizin içinde çok hoş olmaz mı? Üstelik tüm bu tadilat sürecinde kullanılacak her şeyi de siz seçeceksiniz. Sabah yüzünüzü yıkamaya gittiğinizde lavabo bile evinizi alırken/kiralarken size verildiği gibi olmayacak. Yüzlerce farklı model içinden istediğiniz her şeyi seçerek tamamen zevkinize, tarzınıza uygun bir ev yaratacaksınız!

 

Dekorasyon Tadilat Hangi Malzemeleri İçerir?

Dekorasyon tadilat malzemeleri tamamen sizin tercihlerinize göre seçilir. Önce evinizde hangi bölümü yaptırmak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Diyelim ki banyonuzu komple dekore ettirmek istiyorsunuz. O zaman seçeceğiniz malzemeler fayans, duvar boyası (duvarlar da fayans ise gerek yok), alaturka ya da alafranga tuvalet, duş kabini ya da küvet, musluk, musluk başlığı, banyo dolabı, yaptırmak istiyor iseniz ayrı bir dolap vs. bu liste böyle uzayarak gider. Hangi alanda hangi değişiklikleri yaptırmak istediğinize karar vermeniz önemlidir. Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, size malzeme seçimi konusunda da yardımcı olacak, neleri almanız gerektiğini  konusunda danışmanlık sunacaktır.

www.evdekortadilat.com