GÜNCEL

Jeuvenile Vücut Bakım Setleri Tam Size Uygun

Jeuvenile Vücut Bakım Setleri Tam Size Uygun

Jeuvenile Vücut Bakım Setleri Tam Size Uygun

 

Jeuvenile güvencesiyle sizlere sunulan vücut bakım setleri, çoğunlukla ikişer adet özel losyondan meydana gelir. Cilt tipinize göre tercih edebilecek olduğunuz bakım setlerinin ikişer losyona sahip olması önemli bir detaydır. Losyonların her birinde çeşitli özellikler mevcuttur. Vücut bölgelerinin bakım ihtiyaçları birbirinden farklı olduğu gibi, cilt bakım losyonları da işlev yönüyle farklılık gösterir. Kuru ciltler, yağlı ciltler ve karma ciltler için en uygun losyonlara kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Cilt Bakım Losyonu Ne İşe Yarar?

Cilt bakım losyonu sadece birkaç ürün seçeneğinden oluşmaz. Jeuvenile’in etkili ve kullanışlı ürünleri farklı pek çok işleve sahiptir. Her cildin ihtiyaçlarına uygun şekilde bakım sağlayabilen losyonlarımızın başlıca yararları şöyledir:

 • Hassas cilt yüzeylerine direnç kazandırır.
 • Derideki pullanma sorununu kısa süre içinde giderir.
 • Çeşitli hastalıkların belirtisi olarak ya da kendi kendine ortaya çıkan döküntüleri onarır.
 • Cilt hücrelerini besleyerek yaşlanma belirtilerine engel olur.
 • Gözle görülebilecek duruma gelen kırışıkları tedavi eder.

Losyonların düzenli ve ölçülü olarak kullanılması esasen bu faydaları ortaya çıkarır. Cildinizin yağlanma oranı, nem durumu ve dış etkenlere karşı gösterdiği reaksiyonlar, ürün tercihlerinizde sizler için yol gösterici olur.

Vücut Bakım Losyonları ve Kremleri Hangi Etken Maddelerden Oluşur?

Birbirinden farklı ciltlere uygun olarak geliştirilen Jeuvenile losyonları, bakım ihtiyaçlarınıza çok yönlü şekilde cevap verir. Nemlendirici losyon çeşitleri, çocukların cildinde alerjik etki oluşturabilir. Ürünlerde bulunan etken maddeler yetişkinler için uygun olmakla beraber, losyonlarınızı çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza etmeniz önerilir. Çünkü krem ve losyonlar içerisinde sizin cildiniz için faydalı, çocukların cildi için alerjik aktifler mevcuttur. Vücut bakım setlerinde bulunan bazı önemli maddeler şunlardır:

 • Karite Yağı: Kozmetik literatüründe “Shea Butter” olarak bilinen karite yağı, cilt gözeneklerini sıkılaştırır.
 • Kakao Yağı: Derideki aşırı kuruluğu engeller. İdeal nem seviyesine ulaşmanızı kolaylaştırır.
 • Allantoin: Hücresel yaşlanmayı geciktirir. Ciltteki su tutma kapasitesini artırır.
 • Aloe Vera: Cildi yumuşatarak bakım sağlar.
 • Gliserin: Nem dengesini korur ve ciltteki kaşıntı sorununa engel olabilir.

Vücut Bakım Seti Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Cilt bakımınız konusunda sizlere önemli faydalar sağlayabilecek losyonlarımız mevcuttur. Ürünlerin, faydalı – faydasız gibi sınıflandırmalar ile incelenmesi doğru değildir fakat maksimum verim için doğru ürünler kullanmanız lazımdır. Herkes için uygun cilt bakım losyonlarımızın ön plana çıkan faydaları ise şöyledir:

 • Farklı vücut bakım losyonları, içerdikleri yağ asitlerinden dolayı cilt yüzeyinde yağlılık hissi ortaya çıkarır. Jeuvenile’in setlerinde bulunan losyonlar, aşırı yağlanma hissine yol açmayarak konforlu bir bakım sağlar.
 • Vücut bakım setlerinde bulunan tüm ürünler düzenli şekilde kullanılırsa kırışıkların engellenmesi mümkün olur.
 • Cilt gözenekleriniz bakterilerden ve birikmiş yağ tabakasından temizlenir. Ölü deri hücrelerinin ve sebumun ortadan kaldırılması cildinizin temiz havayla olan etkileşimini artırır.
 • Aşırı yağlanan cilt tabakaları için rahatlatıcı bir bakım uygulanır. Sivilce, akne, siyah nokta ve kabarcık problemleri önlenir.
 • Kuru ciltlere yeterli oranda nem kazandırılır. Cilt çatlakları ve kaşıntı sorunu çözülmüş olur.

Jeuvenile Vücut Bakım Setleri Nasıl Kullanılır?

Vücut bakım kremleri ve losyonları mutlaka temiz cilt yüzeyine uygulanmalıdır. Kullanımdan önce vücudun ilgili yerini bol suyla temizlemeniz ve kurulamanız bu açıdan önemlidir. Ayrıca, gözeneklere nüfuz etmeye başlayan krem ve losyonlar, masaj uygulamasıyla cilde yedirilmelidir. Parmak uçlarınızı hafif hafif sürmek, etkili bir cilt bakımı için yeterlilik sağlamayacaktır. Krem uygulamasından sonra cilde su değmemesi gerekirken, losyonun durulanması mümkündür. Size uygun en iyi vücut bakım seti, doğru kullanılması halinde çabucak etki gösterebilir.

Detaylı bilgi için https://www.jeuvenile.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.