GÜNDEM

Kalbim City Sitesi

Kalbim City sitesi insanların anlamlı sözler ile paylaşımlar yapmak istediklerindeki başvurdukları bir platformdur.

Kalbim City Sitesi

Kalbim City sitesi insanların anlamlı sözler ile paylaşımlar yapmak istediklerindeki başvurdukları bir platformdur. Sitenin içeriğinde farklı kategorilerde en güzel sözler arşivi bulunmaktadır. Arşiv çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Her duygu durumu için mutlaka anlamlı sözler içerisinde aradığınızı bulabilirsiniz. Bulduğunuz bu sözleri istediğiniz platformda paylaşabilirsiniz. Siteye üye olarak güncel konulardan haberdar olabilirsiniz.

Üyelik tamamen ücretsiz olup sadece mail adresinize bildirimlerin gelmesi için hazırlanmış bir üyelik sistemidir. İstediğiniz zaman mail bildirim üyeliğinden de çıkabilirsiniz. Sitede bulunan sözlerden haftanın 7 günü 24 saati faydalanabilirsiniz. İstediğiniz mecrada sözleri kullanabilirsiniz. Duygularınızı bu sözlerle ifade edebilirsiniz.

Kalbim City Söz Kategorileri

Siteyi incelediğinizde farklı birçok kategori bulunduğunu göreceksiniz. Bu kategoriler içerisinde gezinirken güzel saatler geçirebilirsiniz. Aşk ve ilişkiler üzerine paylaşımları görebilirsiniz. Sözler ile ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. İsyan sözleri, kişisel gelişim sözleri, özel günler ile ilgili her türlü özlü sözler bulabilirsiniz. Etkileyici mesajlar atmak istediğinizde özür mesajları kategorisinden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca söz kategorileri dışında fıkralar, dualar, bilişim çözümler gibi farklı kategoriler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Haber kategorisinden güncel konuları takip edebilirsiniz. Sadece yazılı olarak değil resimli mesajlar kategorisinden de etkileyici resimler ile güzel sözler paylaşabilirsiniz. Anı güzel duygularla paylaşmak için Kalbim City sitesinden yardım alabilirsiniz. Keyifli saatler geçirmek için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Sitede bulunan kategoriler içerisinde kendinizi duygu seline kaptırabilirsiniz.