GÜNDEM

Kayseri Yarka Hakkında

Kayseri Yarka markası tavukçuluk alanında Mevlüt Çetin tarafından kurulan bir firmadır.

Kayseri Yarka Hakkında

Kayseri Yarka markası tavukçuluk alanında Mevlüt Çetin tarafından kurulan bir firmadır. Tavuk yetiştiriciliği ve satışını yapan firma, 1986 yılından günümüze kadar geçen sürede kesintisiz bir şekilde hizmet vermeyi sürdürmektedir. Üstelik firma, bünyesindeki geniş tavuk çeşitleriyle birlikte alanındaki en başarılı tavukçuluk firması olarak da bilinir. Firma, tinted yumurta tavuğu, ataks tavuğu ve yarka gibi çeşitli tavuk türlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

%100 organik tavuk üretimi ve yetiştiriciliğini gerçekleştiren Kayseri Yarka firması, müşterilerine ayrıca tinted yarka satışı da sağlamaktadır. Üstelik talep edilen tavuk sayısı 100 ve üzerinde olduğunda firma tüm taşımacılık ve nakliyat işlemlerini de kendisi karşılamaktadır. Bu sayede müşteriler istedikleri adreste talep ettikleri tavukları özel araçlarda karşılayabilirler. Bu bakımdan firma oldukça başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Tinted Tavuk Türü

Tinted tavuk, Kayseri Yarka firmasının satışını yaptığı tavuk türlerinden biridir. Yılda ortalama her gün yumurtlayabilecek kapasiteye sahip olan bu tavuk türü, tavuk ticareti alanında en çok tercih edilen tavuk çeşitlerindendir. Bu bağlamda sektörde oldukça önemli bir yeri olan tinted tavukları için firma, uygun koşullarda yetiştiricilik sağlar. Böylece müşteriler belirttikleri sayıda tinted tavuk siparişi verebilirler.

Firmanın web adresi üzerinden tinted yavuk türleri hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda diğer tavuk çeşitlerinin neler olduğunu öğrenebilir ve firma çalışanlarıyla da irtibata geçebilirsiniz.