GÜNDEM

Konik ve Spiral Dişli Redüktörler

Ankara Ostim bölgesi içerisinde hizmet veren firma kullanmış olduğu son teknolojiye sahip CNC makineler ile birlikte dişli üretimi iş makinesi yedek parçalarının da üretimlerini yapar.

Konik ve Spiral Dişli Redüktörler

Ankara Ostim bölgesi içerisinde hizmet veren firma kullanmış olduğu son teknolojiye sahip CNC makineler ile birlikte dişli üretimi iş makinesi yedek parçalarının da üretimlerini yapar. Ostim redüktör tamiri sektöründe Başayar Makine güvencesiyle müşterilere hizmet verilir. Hatta sizlere Ankara üzerinde bulunan neredeyse bütün redüktör markalarına hizmet verir.

Sizlere sunduğu eşsiz onarım hizmetiyle birlikte birçok redüktöründe hizmetini yapmaktadır. redüktör tamirinin sağlam ve güvenli bir şekilde yapılmaları kadar hızlı bir şekilde işlemin yerine getirilmesi de bir hayli önemlidir. Baş redüktör firması da uzman ve profesyonel ekip arkadaşlarıyla birlikte sizlere en hızlı sonuçlar ile güvenli çalışmalar sunar. Aynı zamanda bakım ve tamir işlerinin yanı sıra restorasyon yaparak makinelerini yeni gibi gösterirler. Kırılan spiral konik redüktörlerinizi de Başayak Makine firmasına getirerek sonuç alabilirsiniz. Ankara redüktör alanında geniş çaplı bir hizmete sahiptir. Aynı zamanda konik redüktörlerin bazı dezavantajları vardır. Oldukça karmaşık yapılıdırlar. Planet redüktörlerine göre daha düşük verim elde edersiniz. Çalışma sırasında yüksek sarsıntılar mevcuttur. Tek kademeli aktarmada düşük tork vardır.

Baş Redüktör Olarak Çalışılan Markalar

Gamak elektronik motorları dahil olmak üzere birçok farklı redüktör motorunun servisini yapmaktadır. Teslim alınan redüktörlere önce test uygulaması yapılır. Ardından yapılması işleme karar verilerek ilerleme gösterir. 7 adımda test aşamaları gerçekleştirilir ve komple bir soruna bakılır. Bu sayede her bölümünün bakımı da gerçekleştirilmiş olur.