GÜNDEM

Konuşan Kadıköy buluşmaları kaldığı yerden devam ediyor

Kadıköy Belediyesi geleceği konuşmak, üretilen fikirleri geliştirmek ve mahalle odaklı çalışmalarını yerinde ihtiyaca göre planlamak “Kadıköy” buluşmaları.

Konuşan Kadıköy buluşmaları kaldığı yerden devam ediyor

Salgın sebebiyle ara verilen ve bugüne kadar Kadıköy’ün 8 mahallesinde yapılan toplantılar 7 Haziran tarihinden itibaren Fikirtepe’de tekrar başlıyor.

“Kadıköy” sloganıyla organize edilen, Kadıköylülerin katılımıyla, Kadıköy’ün tüm mahallelerinde gerçekleşecek toplantılara ülkemizi etkisi altına alan Kovid-19 salgını sebebiyle ara verilmişti.

Mahalleliler bu toplantılarda Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı’yla buluşuyor, mahallelerine dair sorularını ve taleplerini iletiyor, yerinde yanıtlar alıp, çözüme dair fikir alışverişinde bulunuyor.  

Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı da, kurmaylarıyla birlikte notlar alıyor, Kadıköylülere çözüme dönük cevaplar veriyor.

Mahallemizi konuşuyoruz

Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleşen “Kadıköy” mahalle buluşmaları Eğitim Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi ve Fikirtepe Mahallesi sakinlerin katılımıyla 7 Haziran Pazartesi, saat 18.00’de gerçekleşecek.

Fikirtepe Dumlupınar’da Mandıra Caddesi, Kemalettin Sokak (İş Bankası Karşısı) adresinde yapılacak toplantıya katılım için Kadıköy Belediyesi ulaşım da sağlıyor.

Eğitim Mahalle Muhtarlığı ve Fikirtepe Mahalle Muhtarlığı önünden saat 17.30’da hareket edecek servisle, toplantı alanına ulaşım sağlamak mümkün.  

Haziran ayı ikinci buluşması Bostancı ve Suadiye Mahallesi sakinleriyle olacak. Etkinlik alanı, Bostancı Tren İstasyonu’nun Arkası olacak ve 8 Haziran Salı, saat 18.00’de gerçekleşecek. Suadiye Mahallesi Muhtarlığı önünden saat 17.30’da hareket edecek servis ile alana ulaşım sağlanabilir.

Mahalle toplantıları, Kadıköy Belediyesi’nin web sayfasından ve sosyal medya hesaplarında yapılacak duyuruyla ileriki tarihlerde Acıbadem, Koşuyolu, 19 Mayıs, Kozyatağı, Caddebostan, Erenköy, Fenerbahçe ve Zühtüpaşa Mahallelerinde gerçekleşecek.