GÜNDEM

Less and Blue Çalışma Alanları

Esenyurt iç mimarlık gibi İstanbul genelinde hizmet veren Less and Blue iç mimarlık markası, 2020 yılından itibaren resmi bir şeklide ofis olarak kurulmuştur.

Less and Blue Çalışma Alanları

Esenyurt iç mimarlık gibi İstanbul genelinde hizmet veren Less and Blue iç mimarlık markası, 2020 yılından itibaren resmi bir şeklide ofis olarak kurulmuştur. İç mimarlık konusunda oldukça tecrübeli ve deneyim sahibi çalışma ekibiyle birlikte marka, şimdiye kadar kısa sürede pek çok farklı projeye imzasını atmıştır. Özellikle de çalışma işleyişi konusunda Less and Blue oldukça tatminkâr bir markadır.

Bakırköy iç mimarlık ofisi de bulunan firma çeşitli çalışma alanlarında müşterilerin taleplerini yerine getirerek hizmet vermeye devam ediyor. Genel anlamda Less and Blue iç mimarlık markası tasarım, 3D görselleştirme, online mağaza ve uygulama konusunda hizmet sağlar. Böylece müşterilerin istedikleri kapalı alanlar için iç mimarlık tasarımı yapılır, online mağaza ile dekorasyon konusunda en başarılı ürünler satılır. Kısacası Less and Blue ile iç mimari konusunda tüm müşteriler çalışmalardan memnun kalmaktadır.

Less and Blue Online Mağaza

Less and Blue markası olarak Beşiktaş iç mimarlık ofisinde de oldukça başarılı çalışmalar gerçekleşiyor. Özellikle de markanın online mağaza hizmeti, iç mimari konusunda çok fazla bilgisi olmayan ama herhangi bir konuda bu alanda yardıma ihtiyacı olan müşteriler için oldukça kurtarıcıdır. Lessandblue.com adresinde markanın online mağaza üzerinden satışını yaptığı ürünler ve seçenekleri yer almaktadır. Bu platformda satışa sunulan tüm dekorasyon ürünleri tamamen Less and Blue tasarımlarıyla ortaya koyulmuştur.