GÜNDEM

Livaneli Otelleri uygun fiyatlı tatil deneyimi sunuyor

Bilindiği gibi Alanya tatil komplekslerini ve tatil otellerinin son derece fazlaca bulunduğu bölgelerimiz arasında yer alıyor. Alanya bir tatil bölgesi olarak bilinmesi hasebiyle bu bölgedeki otellerin verdiği hizmet fiyat skalaları son derece yüksek olarak belirleniyor.

Livaneli Otelleri uygun fiyatlı tatil deneyimi sunuyor

 

Bilindiği gibi Alanya tatil komplekslerini ve tatil otellerinin son derece fazlaca bulunduğu bölgelerimiz arasında yer alıyor. Alanya bir tatil bölgesi olarak bilinmesi hasebiyle bu bölgedeki otellerin verdiği hizmet fiyat skalaları son derece yüksek olarak belirleniyor. Yine Alanya'da faaliyet gösteren Livaneli Otelleri bilinenin aksine kaliteli ve lüks tatil hizmetini ulaşılabilir fiyatlarla bütün vatandaşlarımızın deneyimine sunmayı hedefleyerek çalışmalarını devam ettiriyor. Alanya ucuz oteller kapsamında faaliyet yürüten ve fiyatlarını uçuk tutmayan ayakları yere basan bir fiyat skalası belirleyen Livaneli Otelleri hem butik otel hem de normal otel kapsamında hizmetlerini sürdürebiliyor.

Otellerinin fiyatları ve kalitesi orantılı

Livaneli otelleri Alanya ucuz otel kapsamında faaliyetlerini yürütürken kaliteden de ödün vermiyor. Genel anlamda özellikle otellerde ve turizm sektöründe fiyatının uygun tutulması kalitenin düşürülecek anlamına gelse de Livaneli Otelleri bu ön yargının kırılmasına sebep oluyor. Çünkü Livaneli Otelleri Alanya otelleri içerisinde fiyatı en uygun fakat kalitesi bunun çok üzerinde bulunan oteller arasında yer alıyor. Bu yüzden Livaneli Otelleri gerek yurt içinde gerekse yurt dışından binlerce turist tarafından tercih ediliyor. Livaneli Otelleri’nin mutfağı odaları havuzları ve plaj hizmeti son derece lüks ve hijyenik koşulların bulunduğu hizmetleri olarak karşımıza çıkıyor. Livaneli Otelleri kurmuş olduğu internet sitesi ile verdikleri hizmetlerden tüm vatandaşları haberdar etme imkanı buluyor.