GÜNDEM

Metro Çilingir Hizmeti

Metro Çilingir 01 Aralık 2011 yılında Başakşehir de 5. Etap Başçarşı AVM’de hizmete başlamıştır.

Metro Çilingir Hizmeti

Metro Çilingir 01 Aralık 2011 yılında Başakşehir de 5. Etap Başçarşı AVM’de hizmete başlamıştır. Profesyonel ekibiyle birlikte müşterilerine dürüst bir şekilde hizmet kalitesi sunmuştur. Birçok alanda sizlere hizmet vermektedir. Bunlar:

  • Kilit değişimi hizmeti
  • Kartlı şifreli geçiş hizmeti
  • Kepenk bariyer alıcı değişimi
  • Oto anahtar çilingir
  • Kilit satış noktası
  • Çilingir hizmeti

Olmak üzere sizlere anahtarlar ve kilitler konusunda bütün alanlarda hizmet vermeye özen gösterir.

Çalışma bölgelerinden biri olan Başakşehir çilingir hizmetiyle başlarda ünlenmiştir. İlerleyen süreçlerde bu durum Bahçetepe çilingir hizmetleriyle de devam etmiştir. Birçok bölge de hizmet veren firma sizlere her an yardımcı olmaktadır.

Çilingir Hizmeti

Herkesin başına en az bir kere olsun anahtarı kapı üzerinde unutmak gelmiştir. Bu durum oldukça sık rastlanan bir olaydır. Metro çilingir hizmeti sizlere güvenli bir şekilde çilingir hizmeti sağlar. Aynı zamanda servis hizmet alanı çok fazla olan firma Kayaşehir çilingir hizmeti de sağlamaktadır.

Sizlere bu hizmeti verirken ilk olarak evin içinde yaşayanın siz olduğuna emin olmaları gerekir. Sizlerden fatura, kira kontratı, ödemesi vs gibi isteklerde bulunurlar. Ekipler evin içinde yaşayan kişinin siz olduğuna emin olduktan sonra hizmetine devam eder. Ayrıca kilit açma işlemini gerçekleştirmeden önce sizlere kapı modelinizi, kilit markasını, nasıl kilit olduğunu sorarlar. Böylece yanlarında gerekli malzemeler ile gelerek anında kısa bir sürede kapınızı açmış olurlar.