SPOR

Milli Gururumuz Çağlar Söyüncü Başarıdan Başarıya Koşuyor

Milli Gururumuz Çağlar Söyüncü Başarıdan Başarıya Koşuyor

Milli Gururumuz Çağlar Söyüncü Başarıdan Başarıya Koşuyor

 

A Milli takım oyuncumuz Çağlar Söyüncü, milli takımımızdaki başarılı performansını Leicester City formasıyla da sürdürüyor. Başarılı oyuncu takımın gözde futbolcularından biri olurken, 1xbet İngiltere Premier Ligi'nde de performansıyla çok konuşuluyor.

Yılın En Başarılı Oyucuları Arasına Girdi

1xbet giriş İngiltere Premier Lig ekiplerinden Leicester City formasıyla ün yapan Milli oyuncumuz Çağlar Söyüncü, sezonun en iyileri arasındaki yerini aldı. Söyüncü, Premier Liginde bulunan tüm oyuncuların değerlendirilmesinde ilk 11'de yer aldı. İngiltere futboluna oyunuyla damga vuran ve halen Leicester City forması giyen futbolcumuz Çağlar Söyüncü, adından övgü ile söz ettiriyor.

En Başarılı Futbolcuların Bulunduğu Listede Yer Aldı 1xbet1xbet giriş  Premier Lig'in bittiği İngiltere'de yılın en iyileri seçildi. BBC Sport tarafından belirlenen yılın en iyi ilk 11 listesinde A Milli takımımızın başarılı futbolcusu Çağlar Söyüncü'ye de yer verildi.

İngiltere Liginin En Başarılı 11 Oyuncusu

BBC Sport tarafından belirlenen 11 başarılı oyuncu arasında Liverpool kalecisi kalesini koruyan Alisson seçildi. Savunma mevkiinde ise Çağlar'ın yanı sıra Liverpoollu futbolcular Alexander Arnold, Robertson ve Virgil van Dijk yer alıyor. Seçilen başarılı oyuncu listesinde bulunan diğer futbolcular ise Manchester City'li oyuncu Kevin De Bruyne, Liverpool'lu oyuncu Henderson, Manchester United'lı oyuncu Fernandes, Liverpool'lu oyuncu Mohammed Salah, Manchester City'li oyuncu 1xbet giriş Aguero Sergio ve Liverpool'lu oyuncu Sadio Mane yer alıyor.