GÜNDEM

Mobilya Montajı İle Memnuniyet

Mobilya Montajı firması, Bursa ilinin her bölgesinde tüm müşterilerine hizmet sunabilmek adına kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Mobilya Montajı İle Memnuniyet

Mobilya Montajı firması, Bursa ilinin her bölgesinde tüm müşterilerine hizmet sunabilmek adına kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Osmangazi, Kestel, Nilüfer gibi bölgelerde bulunan mahallelerin hepsine müşteri talebi doğrultusunda mobilya kurulum ve montajlama işlemleri yapılmaktadır. Firmanın mobilyamontajı.com web adresi üzerinden mobilya konusunda hizmet almak isteyen kullanıcılar için iletişim bilgileri bulunmaktadır. Dileyen müşteriler firma telefon numarası ile çalışanlarla iletişime geçebildiği gibi isteyen müşteriler Whatsapp hattı üzerinden de etkileşim sağlayabiliyorlar. Bu süreçte müşteri odaklı bir çalışma gerçekleştiren firma, en iyi şekilde geri dönüş sağlamaktadır.

İşini şansa değil, ustalarına bırakanlar %100 memnuniyet sağlıyor. Firmanın web adresinde de çeşitli müşteri referansları yer almaktadır. Daha öncesinde Mobilya Montajı firması ile çalışmamış kişiler için firmanın adresi rehberlik durumundadır. Müşteriler buradan mobilya tamir ya da kurulum randevusu alabildiği gibi, firmanın tüm çalışma ve hizmetlerini de bu platform üzerinden rahatlıkla inceleyebilirler. Yapılan randevularda müşterinin ev ya da ofis konumunu net bir şekilde belirtmesi önemlidir. Aynı zamanda hangi mobilya türü için işlem istendiği de belirtilirse, mobilya büyüklüğüne göre ekip çalışanları yönlendirilmektedir. Birbirinden deneyimli ve profesyonel çalışmalar gerçekleştiren ustalar; 6 saat, 1 gün ya da 2 gün içerisinde belirtilen adrese gelerek işlemlerini gerçekleştirirler. Firma mobilya işlemlerinde müşterilerine en uygun fiyatları sunmaktadır. Bu bağlamda oldukça uygun ücretlendirmeler ile usta bir işçilik alabilirsiniz. Ayrıca ödemeler işlemler tamamlandıktan sonra direkt nakit olarak çalışanlara verilebilir.

Mobilya Montajı Hizmetleri

Mobilya montaj hizmetlerini ve onarım, tamir, kurulum gibi çalışmaları başarılı bir şekilde gerçekleştiren Bursa Mobilya Montajı firması, müşterilerine çeşitli alanlarda hizmet sağlıyor. Hangi marka ya da model olduğu önemli olmadan mobilyalar için istenilen hizmet usta ekip çalışanları tarafından gerçekleştiriliyor. İkea, Koçtaş, Bauhause ve Tekzen olmak üzere, Evdia mobilya markalarının mobilyalarının da tüm işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Müşterilerin belirttiği tarihte adrese ulaşan firma çalışanları, aynı gün içinde mobilyaların tüm montajlama, kurulum ve onarımlarını sağlamaktadır. Bu açıdan oldukça başarılı bir iş çıkardıklarını belirtmek isteriz. Özellikle de kapı montajı gibi önemli işlemler gün içinde en kısa sürede çalışanlar tarafından sıfır hata ile montajlanmaktadır. Böylece müşteriler hizmet kalitesinin ne denli üst seviyede olduğunu da görebilmektedir. Şifonyer, TV ünitesi, kapı ve ayakkabılık gibi mobilyaların tüm kurulum işlemleri firma çalışanları tarafından kolayca yapılmaktadır. Üstelik ürünlerin tamiri için de firma garanti sağlamaktadır.

Mobilya Kurulum ve Montaj Fiyatlandırmaları

Bursa’daki hemen hemen her dairenin ve ofisin mobilya montajını sağlayan firma, fiyatlandırma konusunda da müşterilerine kolaylık sunuyor. Mobilya kurulumu için genellikle 100 TL’den başlayan bir fiyat belirtilmektedir. Ancak yapılan işleme göre bu durum değişiklik göstereceği için firma çalışanlarından bilgilendirme almak önemlidir. Mobilyamontajı.com adresi üzerinden tüm işlemler için fiyat alabilirsiniz.