GÜNDEM

Motosiklet Güvenliği

Motosiklet kullanımı sırasında taktırdığınız motosiklet takip cihazı sizin tüm güvenlik önlemlerini almanız anlamına da gelmektedir.

Motosiklet Güvenliği

Motosiklet kullanımı sırasında taktırdığınız motosiklet takip cihazı sizin tüm güvenlik önlemlerini almanız anlamına da gelmektedir. Çünkü bu motosiklet takip cihazı, yaşanabilecek herhangi bir sıkıntı durumuna karşı alınmış bir önlem olarak da bilinmektedir. Kurulumunu sağladıktan sonra yönetimini istediğiniz gibi ayarlayabildiğiniz gibi bu husustaki uyarılar da size ulaşmaktadır.

Örnek vermek gerekirse belirlenen hız limitinin üstünde bir hızla ilerleyen motosiklet için, motosiklet takip sistemi size alarm şeklinde uyarıda bulunmaktadır. Bununla beraber eğer motosiklet ani ve yapılmaması gereken hareketler içerisine de giriyorsa bu durumda da hızlı bir şekilde uyarı gelmektedir. Yani eğer ki bir işverenseniz çalışanınızın iş üzerinde nasıl bir tavır takındığını, ne kadar bir sürede belirlenen noktaya vardığını, daha birçok bilgiyi anında öğrenme şansına sahip oluyorsunuz.

Motosikletler İçin Güvenli Bir Adım

Motosiklet kullanımında belirli tehlikeler olduğunu her birimiz biliriz. Bu noktada da bir ebeveyn olarak da bu sistemi kullanmakta fayda olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanında çalışanlarımız için de aynı durum geçerli. Olabilecek bir sıkıntı dahilinde anında müdahale imkanımızın bulunduğu bu sistem oldukça verimli çalışmaktadır. Dahili batarya içeriğine de sahip olan cihaz, G-sensörü sayesinde de veri kaydı yapabilmektedir.

Yaşanan herhangi bir olumsuzluk durumunda da özellikle motosikletinizin çalınması gibi bir ihtimalde de güvenlik kilidinin yararlarından faydalanabilirsiniz çünkü bu kilit, motosikletinizin çalışmasını durdurmaktadır. Yani çalınma durumunu sıfıra indirebilirsiniz.

Kaynak: https://www.turuncuaractakip.com/urun/motosiklet-takip-cihazi