GÜNCEL

Nano Kaplama

Nano Kaplama

Nano Kaplama

Nano Kaplama

Nano kaplama günümüzde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Nano kaplama ile Can, seramik, taş, plastik, ahşap, jant kaplamaları, oto cam, beton vb. Alanları kaplıyoruz. Uygulamamız en çok bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Öyle ki Nano kaplamamız sayesinde tüm alanlarda daha az deterjanla çok ovalamadan zamandan ve paradan tasarruf ederek eşyalarınızı ilk günkü gibi hiç çözülmeden ve yıpranma dan kullanma şansı veriyoruz sizlere. Peki Nano kaplama nedir ? Nerelerde kullanılır birlikte bakalım.

Nano Kaplama Nedir?

Nanoteknoloji sayesinde Artık tüm yüzeylere kaplama işlemi yapıyoruz. Bu kaplama işleminin ardından artık kimyasal temizlik ürünlerini kullanarak eşyalarınıza zarar vermek zorunda kalmıyorsunuz. Kısacası sizlere tüm alanlarda kolay temizlik imkanı sunuyoruz. Her yüzey için ayrı ayrı hazırlanmış, geliştirilmiş kaplama imkanları ile hizmetinizdeyiz.

Nano Kaplama Nerelerde Kullanılır?

Nano kaplama artık hemen hemen herşey de kullanılıyor. Arabalar, plastik, paslanmaz çelik, seramik vb. Daha bir çok üründe tercih ediliyor. Ama günümüzde en çok evlerde kullanımı yaygın bunlara örnek verecek olursak;

  • Duşa kabinler: Duşa kabinlerde kireçli suya maruz kaldığında bir süre sonra çıkması zor hatta bir süre sonra tamamen çıkmayan kireç lekeleri oluşur. Duşa kabinin plastik veya cam olması bu olayı engellemez.
  • Lavabolar: lavabolar bir süre sonra ilk günkü alındığında sahip olduğu cam gibi parlaklığını kaybeder. Çünkü üzerinde oluşan köpük lekeleri ve kireç lekeleri nedeniyle sürekli temizlik işlemi yapılması bu yüzden temizlik malzemeleri ile sürekli bu yüzden temizlik malzemeleri ile sürekli ovaladığınız zaman artık aşınmaya ve matlaşmaya başlar.
  • Klozetler: klozetler alındıktan bir süre sonra kireçlenmeye başlar. Ayrıca üzerinde idrar taşları oluşan klozetler bir süre sonra sararır. Her ne kadar kimyasal temizlik malzemeleri kullansanız da oradaki bakterileri yok etmek oldukça zorlaşır.

Biz sizlere bu ve bunun gibi daha birçok alanda eskimiş ve yıpranmış yüzeyleri yeni gibi yapacağımızı söyleyemiyoruz. Fakat sizlere yeni almış olduğunuz tüm Nano kaplama yapılabilecek eşyalarınızın aylarca tıpkı yeni alınmış gibi kalacağına garanti veriyoruz. Yani bu gibi durumlarda sorunlarınızın çözüm bulacağı garantisi sağlıyoruz.

Nano Kaplama Gerekli Birşey mi?

Bizlere nano kaplama işlemi yaptırdığınız zaman yüzeyler yaklaşık olarak 1.5-2 yıl boyunca daha geç kirlenecek ve sürekli temizlik yapmak zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca kimyasal deterjanlar ve bezler kullanarak yüzeyleri yıpratmanıza gerek kalmadan nemli bir bezle tüm temizliği yapabileceksiniz. Kir ve kireç uzaklaştırması sağlanacak böylelikle temizlikten ve temizlik malzemelerine harcadığınız paradan tasarruf sağlayacaksınız.