GÜNDEM

Nart Lift Farkıyla Beach Star

Nart Lift 2013 yılında Manisa üzerinde kurulmuş olan ve alan olarak da engelli bireylere hitap eden bir şirkettir.

Nart Lift Farkıyla Beach Star

Nart Lift 2013 yılında Manisa üzerinde kurulmuş olan ve alan olarak da engelli bireylere hitap eden bir şirkettir. Yapmış oldukları çalışmalar neticesinde engel durumu olan bireylere yardımcı olur. Hatta sizlerin hareket sınırlarını artık sınırsız hale getirmeyi başaracaktır. Çeşitli engelli asansör modellerine sahip olan firma evlerinizde, şirketlerinizde engeli ortadan kaldırmayı başarmıştır. 2016 yılında ise Ar- Ge çalışmalarıyla birlikte hayata geçerek Nart Lift titizlikle hizmetine devam etmiştir. Daha sonrasında Manisa üretim tesisinden farklı olarak İzmir ilinin Narlıdere ilçesinde ofis hizmeti vermeye başlamıştır.

Birçok ürün çeşitliliğinin yanı sıra engel sahibi olan bireylerin tatil keyiflerini de göz ardı etmemiştir. Onlar için geliştirmiş olduğu plaj sandalyesi hizmetiyle ön plana çıkmıştır. Plaj sandalyesi sayesinde çakıllı yüzeyler oldukça kolay hareket etme imkanı sağlanır. Artık yaz aylarında plajın en güzel tarafını yaşayabilirsiniz. Hatta sizlere oldukça konforlu bir kullanım sağlar. Bunların dışında Beach Star olarak adlandırılan bu ürün kolayca monte edilebilir ve tekrar demonte edilerek taşıması da kolaydır.

 Ürün Özellikleri Hakkında

Uzunlukları oldukça bir insan için ideal olarak tasarlanmıştır. Toplam ağırlığı ise 14 kilogramdır. Kullanıcılar için 120 kg maksimum ağırlığa kadar kullanım sağlar. Oturma genişliği, oturma derinliği, sırt genişliği derken oldukça rahat ve konforlu bir kullanım imkanı sağlar. 2 yıl garantisi olan bu cihaz da firma her türlü desteği sağlayacaktır.

Kaynak: https://www.nartlift.com/beach-star-plaj-sandalyesi-800/