GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-05-2020 19:11

NYC KEPENK VE OTOMATİK KAPI’ NIN TEK ADRESİ

NYC KEPENK VE OTOMATİK KAPI’ NIN TEK ADRESİ

NYC KEPENK VE OTOMATİK KAPI’ NIN TEK ADRESİ

 

Teknoloji’ nin gelişmesi ile birlikte otomatik kepenk yoğun bir şekilde kullanılmaya başlamıştır. Ülkemizde de birçok kepenk firmaları vardır. Ancak hizmet kalitesi ile güvenilirlik açısından kepenk firmaları azdır. Bu nedenle hizmet kalitesi yüksek ve müşteri kitlesine sahip olan NYC kepenk firmasını tercih edebilirsiniz. NYC kepenk İzmir Bornova firması profesyonel çalışan kadrosu ile montaj, servis, imalat, bakım ve tamir hizmetlerini vermektedir. Günümüzde en sık kullanılan kepenk ve kapı modelleri 90 derece otomatik kapı, otomatik bahçe kapısı, yana kayar kapı, otomatik kepenk sistemleri, otomatik pergole sistemleri ve fotoselli kapı sistemleri ile ilgili NYC kepenk İzmir firması hizmet vermektedir.

90 DERECE OTOMATİK KAPI

Günlük yaşantınızda sıkça kullandığınız otomatik kapıları uygun bütçeler ile değiştirebilirsiniz. Daha estetik ve görselliğe önem veren kişilerin sıkça tercih ettiği bir modeldir. Genellikle okullar, kamu binaları, hastaneler, iş merkezleri ve fabrikalar gibi farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Ayrıca oda kapıları ve standart kapılar için de 90derece otomatik kapı sistemi sıkça tercih edilmektedir. Avrupa normlarını karşılayan ve birçok test’ den geçerlilik alarak yüksek işçiliği ve kalitesini kanıtlamıştır. Kullandığınız kapılar ile %98 oranında uygunluk sağlanarak montaj ile değiştirilebilir.

OTOMATİK BAHÇE KAPISI

Bahçe kapıları giriş veçıkışlarda en sık kullanılan kapılardan biridir. Bu nedenle kapı’ nın dayanıklı ve estetik görünmesi evinizin, iş yerinizin vs. yerlerin güzel görünmesini sağlamaktadır. Otomatik bahçe kapısı otomasyonlar ile iş yerleri, konutlar ve villa gibi çevre düzenlemesi ile bütünleşen yana kayar bahçe kapı modellerini NYC kepenk firmasından tercih edebilirsiniz.

OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ

Otomatik kepenk kullanımı günümüzde birçok firmanın ihtiyacı haline gelmiştir. Bu nedenle birçok firma kepenk alanında üretim ve satışını yapmaktadır. Otomatik kepenk sistemi en sık kullanılan kepenk modellerinden biridir. Alüminyum ham maddesinden üretilen lamelleri ile kendi içerisinde ekstürzyon ve poliüretanlı olarak sınıflandırılmaktadır. Genellikle hastane, Avm, havaalanı gibi iç mekanlar da kullanımı oldukça yaygındır. NCY otomatik kepenkler de dayanıklılık oranları diğer firmalara göre daha yüksektir. Otomatik kepenklerin rengi kişi’ nin istediği renkte üretilerek montajı sağlanmaktadır. Kepenk kullanımı hırsızların alttan kanırtma olasılığını düşürmektedir. Bu nedenle dükkanlar için sıkça tercih edilmektedir.

OTOMATİK PERGOLA NEDİR?

Otomatik pergola genellikle restoran, kafe ve teraslar da mevsim koşulları göz önüne alınarak kullanılmaktadır. Özel kumaşlar aracılığı ile mekânı olumsuz hava koşullarına karşı korumaktadır. NCY İzmir firması da otomatik pergola sistemi için en sık tercih edilen firmadır.  Uzaktan kumanda veya motor aracılığı ile birkaç dakika içerisinde kumaşı içine sararak açık hava da keyif yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. NCY otomatik pergola kullanımı basit, temizliği kolay ve uzun ömürlü bir sistemdir.

 

FOTOSELLİ KAPI

Çift kanat veya tek kanat otomatik açılıp kapanabilen kapılara denilmektedir. Otomatik kapı kayarak açılmaktadır. Günümüzde hemen hemen her bina girişlerinde https://www.nyckepenk.com/ kullanımı oldukça yaygındır. Fotoselli kapılar estetik olmaları ile dekorasyon’ un da bir parçası haline gelmiştir. Ayrıca içeride bulunan ısı ile dışarının ısısını birbirinden koruma görevi de görmektedir. Fotoselli kapılarda algılama, kontrol paneli ve kanat profilleri sistemleri yer almaktadır.