GÜNCEL

Otel Konseptleri

Gelişen dünya ve teknoloji içinde, her türlü sektördeki gelişmelere eş olarak otellerde üstün hizmet kalitesi ve Turizm Bakanlığı’nın sıkı denetimleri sonucu, dünya genelindeki birçok kaliteli otel ile yarışmakta hatta üstüne de çıkmaktadır.

Otel Konseptleri

Gelişen dünya ve teknoloji içinde, her türlü sektördeki gelişmelere eş olarak otellerde üstün hizmet kalitesi ve Turizm Bakanlığı’nın sıkı denetimleri sonucu, dünya genelindeki birçok kaliteli otel ile yarışmakta hatta üstüne de çıkmaktadır. Tatil yörelerinde olduğu gibi büyük şehirlerimizde de yoğun talebe karşılık vermekte zorlanan oteller içerisinde İstanbul Maltepe otelleri ön plana çıkmaktadır.

Otel hizmetleri içerisinde müşteri odaklı çalışmaları ve kaliteli hizmetleri ile Maltepe Zümrütevler otel ön sıralarda yer almaktadır. Macity Hotel sitesi müşteri memnuniyetleri için yapılan tüm hizmetlerden bahsetmektedir. Oteller, tam pansiyon, yarım pansiyon, ultra her şey dahil, oda kahvaltı gibi kategorileri ile hizmet vermektedirler. Otel seçimlerinizde kullanım amacınıza uygun olan otellerin seçimi önemlidir.

Otellerde Yapılan Organizasyonlar

Maltepe otel, Üsküdar Otel gibi ilçe otelleri hizmet etmekte ve müşterilerini beklemektedirler. Konaklama amacı dışında restoran ve barlar ile de hizmet veren oteller birçok çeşitli organizasyonlara da ev sahibi yapabilmektedirler. Düğün, nişan, kına gecesi gibi hayatımızın önemli anlarını otellerde organize edebilir ve misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. İstek ve arzularınıza göre düzenlenen organizasyonlar anılarımızda büyük yer ederler.

Bunun yanında iş dünyasının bayi toplantıları ya da tanıtım toplantıları da otellerde yapılabilmektedir. Bütün bu saydıklarımız için oteller kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ile sizlere hizmet vermektedirler. Macity Hotel sitesi yapacağınız bütün bu organizasyonlar için bilgi alabileceğiniz internet sayfası ile hizmetinizdedir.