GÜNCEL

Parke Döşeme Seçeneklerinde En İyi Tercih: Yıldız Entegre!

Parke Döşeme Seçeneklerinde En İyi Tercih: Yıldız Entegre!

Parke Döşeme Seçeneklerinde En İyi Tercih: Yıldız Entegre!

 

İnsanların barınak olarak kullandıkları ve sosyalleştikleri her ortam tarihin ilk çağlarında bu yana önemli bir dekorasyon alanı olmuştur. Dekore edilen ortamların insan psikolojisi üzerinde iyileştirici bir etkisi olduğu araştırmalarla ortaya çıkarılan bir gerçektir. Kişi kendini bu ortamlarda daha rahat ve huzurlu hisseder. . Kapalı mekanlarda geçirilen vaktin her geçen gün arması ise iç mekan dekorasyonunu daha da önemli bir hale getirmektedir.

Dekorasyonun önemli bir parçası da zemindir. Bu sebeple Parke döşeme sistemi de dekorasyonlarda öne çıkan bir diğer konudur. Günümüzde parke kullanımının artması ve bir moda unsuru olarak dekorlara bağlı farklı tarzların ortaya çıkması parke döşemenin önemini de artırmaktadır. Ayrıca dekorasyonu bir bütün olarak düşündüğümüzde duvar dekorasyonu, mobilya dekorasyonu, eşya dekorasyonu gibi unsurlar için yer döşemesi tamamlayıcı nitelik taşır.

Yıldız Entegre olarak sektörün liderliğini yaparken geniş bir dekor çeşitliliğine sahip olan parkelerimizle yer döşemesi konusunda her zevke hitap eden ve her ortama uygun seçeneklere sahibiz. Parke döşeme çeşitleri deyince akla gelen markaların başında olan Yıldız Entegre VarioClic ve TerraClick serisi, dayanıklılığı ve kalitesiyle her kullanıcının iç mekan ortamında farklı tarzlar oluşturmanızı sağlar.

En Pratik ve Kullanışlı Parke Döşemesi “Laminat Parkeler” Yıldız Entegre Farkıyla Evlerinizde!

Evlerimiz başta olmak üzere tüm mekanlarda kullanımı günden güne artan ürünlerin başında laminat parkeler gelmektedir. Yıldız Entegre parke çeşitleri kolay temizlenebilmesi, leke tutma oranının düşük olması, darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı olmasıyla kullanıcıların ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamıştır. Özellikle çocukların bulunduğu evlerde parkelerin daha çok zarar görme ihtimalini göz önünde bulunduran Yıldız Entegre, tüm ürünlerini dayanıklı olarak tasarlamaktadır.

Laminat parkeler için en önemli özelliklerden biri olan yalıtım, Yıldız Entegre parke döşemesi özellikleri için de önemli bir argümandır. Yıldız Entegre parke çeşitleri birçok farklı desen ve renk seçenekleriyle, kullanıcısının tarzına en uygun dayanıklı ve sağlıklı parke döşemeleri sunmaktadır.