SAĞLIK

Penis Büyütme Tedavisi Nedir?

Penis Büyütme Tedavisi Nedir?

Penis Büyütme Tedavisi Nedir?

Cinsel hayatınızda yaşadığınız bazı sorunlar olabilir. Eğer küçük bir penise sahipseniz bu konuda bazı zorluklar yaşıyor veya çekiniyor olabilirsiniz. Partneriniz ile cinsel ilişkiye girerken küçük bir penis sizin için yeterli değilse penisiniz için penis büyütme tedavisi uygulayabilirsiniz. Peki penis büyütürken nasıl işlemlerden geçiriliyor? Ne kadar riskli? Nasıl bir sonuçla karşılaşacaksınız? Hepsini ve tüm bu cevapları konudan öğrenebilirsiniz.

 

Penis Büyütme Tedavisi Nedir?

Bu işlem, penisin istenilen boyuta getirilip eskisinden daha uzun olmasını sağlamak için yapılmaktadır. Yapılan operasyon sonucunda yaklaşık 5 santimetreye kadar ekstra bir uzunluk sağlanır. Bu da cinsel hayatınızın daha güzel geçmesini sağlar.

 

Penis Neden Kısa Olur?

Penis boyunun kısa ve eninin ince olmasının birçok nedeni bulunmaktadır. Aşırı kilolu olmak, penis bölgesinde kaza yaşanması, kromozom bozuklukları penis boyunun kısa olmasının bazı sebepleridir. Bunun dışında bazı insanlar penis boyunu yanlış ölçtüklerinde kısa olduğunu düşünerek bu konuda destek almaktadır. Bundan dolayı doğru ölçüm en iyi sonucu verecektir.

 

Penis Büyütme Operasyonu Nasıl Yapılır?

Penisin uzatılarak yapıldığı bu operasyon, ameliyat ortamında yapılmaktadır. Bu operasyonlar çeşitlilik göstermektedir. Bunlardan birisi ise penisin yukarıya doğru bağlanan ağın serbest bırakılmasıdır. Bu operasyon ile birlikte penis daha fazla uzama kaydetmektedir. Bir diğer yöntem ise penisin gövdesinin leğen kemiğinden ayrılması işlemidir. Bu işlem ile beraber penisin uzunluğu daha da artacaktır. Bu işlemler yapıldıktan sonra kısırlık, cinsel iktidarsızlık, sertleşme sorunu, erken boşalma, şehvetin azalması gibi herhangi bir zararı olmayacaktır.

 

Penis Büyütme Operasyonuna Kimler Katılabilir?

Hastanın isteği doğrultusunda yapılan penis ameliyatı hastaya hiçbir zarar vermemektedir. Hatta eskisine göre daha güçlü hale getirmektedir. 18 yaşın üzerinde her birey bu operasyona katılabilir iken penisin boyu uzun olsa dahi daha uzun olmasını isteyenler için de bu operasyon gerçekleştirilmektedir. Uzun olmasının dışında daha kalın olmasını isteyenler de bu operasyona katılabilir.

 

Penis Büyütme Operasyonunun Avantajları Nelerdir?

Penis kalınlaştırma operasyonu, cinsel hayatınızda daha etkili sonuçlar almanızı sağlayan bir ameliyattır. Peni büyütme operasyonu ile birçok faydayı elinizde bulundurursunuz.

  • Penis eskisine göre daha uzun ve kalın olur.
  • Bu operasyon ile birlikte yaptığınız cinsel ilişkiden daha fazla zevk alırsınız.
  • Bu operasyon sayesinde penis daha uzun görünür ve partneriniz daha çok zevk alır.