GÜNCEL

Penis Kalınlaştırma

Penis Kalınlaştırma

Penis Kalınlaştırma

 

Penis kalınlığı kişilerin cinsel hayatını önemli ölçüde etkileyen bir durumdur. Bu sebeple erkeklerin penislerinin yeterli seviyede kalın olmaması önemli bir sorundur.

Eşlerini yeterince tatmin edemeyen ve bir de penislerine ilişkin durumları gurur meselesi yapan erkekler için bu son derece önemli bir sorun olabilir. Penis kalınlaştırma operasyonları ile kişiler bu durumlardan rahatlıkla kurtulabilmektedir.

Penislerinin kalınlığını makul bir seviyede artırabilmektedir. Bu operasyon ile kişiler son derece rahat etmekte ve bu sorunların getirdiği psikolojik rahatsızlıklardan da kurtulmaktadır.

Penis Kalınlaştırma Nasıl Sağlanır?

Penis kalınlığı yalnızca erkekleri etkileyen bir durum değildir. Aslında genel olarak penislere ilişkin sorunlar yalnızca kişinin kendisini değil partnerini de etkiler. Sağlıklı bir cinsel hayat için penis boyutu ve kalınlığı önemlidir.

Fizyolojik sebeplerin dışında kişilerin psikolojik durumunu da etkilediğinden dolayı birçok çift bu yüzden mutsuz olmaktadır. Hatta bu durumun sonucunda genellikle evlilikler bitmekte ve çiftler bu durumu aşmamaktadır.

Penis kalınlaştırma operasyonu ile ise tüm sorunlar kısa sürede düzeltilebilmektedir. Penis kalınlaştırma nasıl sağlanır ve bu kişilerin hayatını nasıl etkiler bahsedecek olursak.

Şöyle ki;

  • Penis kalınlaştırma operasyonunda öncelikle işlem kişilerin kendisinden alınan yağ dokusu ile sağlanır.
  • Penis kökünden alınan bu yağ dokusu kişilerin penislerine enjekte edilir ve belirli bir oranda kalınlaşma sağlanır.
  • Peniste gerçekleşen kalınlık ortalama 1,5 cm olmaktadır. Bu oldukça önemli bir kalınlaşma değeri olmaktadır.

 

Kaynak: https://www.estetikport.com/penis-kalinlastirma-nedir/