SAĞLIK

Penis Kalınlaştırma Nasıl Yapılır?

Penis Kalınlaştırma Nasıl Yapılır?

Penis Kalınlaştırma Nasıl Yapılır?

 

Penis boyunun standart seviyenin altında olması ciddi sorunlar ortaya çıkarabilmektedir. Benzer bir şekilde çok ince bir yapıda olan penisler de çiftler için sorun teşkil edebilir. Cinsel ilişki sırasında penisin kalınlığı alınan haz üzerinde etkili olur. Çok ince bir yağıda olan penislerin vajina duvarını uyarması daha düşük seviyelerde olabilir. Bu sebeple de penisleri yeteri kadar kalın olmayan kişiler penis kalınlaştırma ameliyatı olmayı tercih ederler.

Bu ameliyat yapılırken erkeklerin penis bölgesine yağ enjeksiyonu yapılmaktadır. Kullanılan yağ kütlesi vücudun farklı bir bölgesinden alınır ve sonrasında operasyon ile penis bölgesine aktarılır. Bu işlem ile birlikte penis kalınlığında ciddi bir artış meydana gelmektedir. Bu yöntemde istenildiği kadar yağ enjeksiyonu yapılabildiğinden penisin ne kadar ince olduğu önemsizdir. Ne kadar ince olursa olsun penisler standart kalınlığa getirilerek çiftlerin yaşadıkları problemler ortadan kaldırılmaktadır.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatında Yağ Enjeksiyonu Nasıl Yapılır?

Penislerin kalınlaştırılması işlemi oldukça basit ve sağlıklı bir işlemdir. Vücudun farklı bir kısmında alınan yağlar penise enjekte edilirken çok yüksek miktarda bir yağ dokusuna ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu sebeple de vücudun her bölgesinden rahatlıkla alınabilmektedir. Penis ameliyatı için kullanılacak olan yağ dokusu genel olarak karın bölgesinden alınmaktadır.

Gerçekleştirilecek penis büyütme operasyonunda penise enjekte edilen yağ dokunun bir kısmı penis bölgesinden ayrılmaktadır. Araştırmalar, penise enjekte edilen yağların yalnızca %40’ının kalıcı olarak o bölgede bulunduğunu gösterir. Bu sebeple de operasyon sırasında istenen kalınlığın daha fazlası penise enjekte edilir. Böylece belirli bir yağ kaybı yaşandığında penis kalınlığı istenen seviyeye gelmiş olacaktır. Operasyondan 6 ay sonrasında enjekte edilen yağ artık kalıcı hale gelir. 6 ay sonraki penis kalınlığı, hastaların yaşantılarının kalanında sahip olacakları kalınlıktır.