GÜNCEL

Petleriniz İçin Veteriner Hizmeti

İnsanların yalnızlıklarına ortak olan ya da evlerin neşesi olarak görülen petler çeşitli nedenlere bağlı olarak sağlık sorunları yaşayabilirler.

Petleriniz İçin Veteriner Hizmeti

İnsanların yalnızlıklarına ortak olan ya da evlerin neşesi olarak görülen petler çeşitli nedenlere bağlı olarak sağlık sorunları yaşayabilirler. Bu petlerin sorun yaşaması durumunda alanında uzman olan veterinerlerden destek almak gerekir. Hastalık ve enfeksiyonlar karşısında direnci düşük olan ev hayvanlarınızı kısa sürede tedavi ettirmek hızlı iyileşmeleri açısından önem taşır. Böyle durumlarda Bahçelievler veteriner kliniğinden destek alabilirsiniz. Hayvanlarınızı hem cerrahi hem de tıbbi olarak tedavi eden klinik onların uzun yıllar daha sizin yanınızda kalması için çaba sarf ediyor. Petlerde görülen tüm sağlık sorunlarını kısa sürede teşhis eden ve onların hızlı şekilde tedavi edilmesini sağlayan uzman veteriner hekimler son derece profesyonel çalışıyor. Klinik ortamında bulunan araç ve gereçler yeni nesil tıbbi ürünlerdir. Gerek ilaç tedavisi gerekse cerrahi konularda rahatlıkla hizmet alabileceğiniz Vetorium petleriniz için gereken sağlık ve bakım desteğini en iyi şekilde sunuyor.

Vetorium Sağlık Hizmetleri

Kediler, köpekler ve diğer petler zaman zaman sağlık problemi yaşayabilirler. Onların yaşayabilecekleri sağlık sorunları yaşamlarının daha kısa olmasına neden olabilir. Böyle durumlarda acil veteriner hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Vetorium ile alabileceğiniz acil veteriner desteği sayesinde çok profesyonel şekilde petlerinizin tedavisini gerçekleştirebilirsiniz. Hastalıklar karşısında onların daha dirençli hale gelmelerinde aşı uygulamalarını yapan veterinerler aynı zamanda gerekli durumlarda kuaför hizmeti de veriyor. Nöbetçi veteriner olarak sizlere en iyi şekilde hizmet sunan Vetorium petlerinizin sağlığı konusunda son derece hassasiyet gösteriyor.