GÜNCEL

Pırlantada İnanmayacağınız İndirimleri Ayağınıza Getirdik!

Pırlantada İnanmayacağınız İndirimleri Ayağınıza Getirdik!

Pırlantada İnanmayacağınız İndirimleri Ayağınıza Getirdik!

 

Pandemi günlerinde siz değerli müşterilimize destek olmak istiyoruz. Bu yüzden biz de elimizi taşın altına koyarak Jewelous Pırlanta olarak tüm ürünlerimizde %35 indirim yaptık! Üstelik zaten uygun fiyatlara olan bu ürünleri şuan indirim kampanyasından yararlanarak çok daha ucuza alabilir ve sevdiğiniz kadının mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

İnternet mağazamızdan yapacağınız alışverişlerde geçerli olan bu indirim kampanyası kısıtlı süre aktif kalacaktır. Ürünlerimizin stoğunun sınırlı sayıda olduğunu da aklınızdan çıkarmamanız gerekmektedir. Sınırlı sayıdaki stoklar tükenmeden ve kampanyamız sona ermeden en uygun fiyattan minimal pırlanta yüzük sahibi olup sevdiğiniz kadına mükemmel bir evlilik teklifi edebilirsiniz. Öyle bir teklif planlayın ki yüzüğü gördüğü vakit asla hayır diyemesin!

Güvenli Teslimat

Jewelous Pırlanta olarak internet mağazamızdan yapacağınız alışverişlerde ürünlerimizin güvenliğine çok dikkat etmekteyiz. Pırlanta takılarımızı sipariş öncesi çok iyi bir şekilde muhafaza edip kargolama aşamasında sağlam bir şekilde paketliyoruz. Ardından anlaşmalı kargo şirketimizle ürünlerimizi sigortalı olarak adresinize gönderiyoruz. Hızlı bir şekilde elinize ulaşan ürünü beğenmeme durumunuzda ise koşulsuz şartsız iade alıyor ve hızlı bir geri ödeme gerçekleştiriyoruz.

Yıllardır aksesuar dünyasında yer almanın verdiği tecrübe ve güven duygusu ile şuana kadar hiçbir müşterimizi mağdur etmedik ve etmeyeceğiz. Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti çok büyük önem teşkil etmektedir.

Müşteri Her Zaman Haklıdır

Kurumsal bir firma olmanın gereği olarak “Müşteri her zaman haklıdır” görüşüyle hareket etmekteyiz. Bize göre müşterilerimiz her zaman haklıdır ve müşterilerimize karşı “Neden” sorusunu sormadan hızlı bir şekilde istenilen talebi yerine getiririz.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için sürekli kampanyalar düzenliyor ve her bütçeden müşterimizin derdine derman oluyoruz. Şuan için geçerli olan %35 indirim kampanyasından yararlanmak için tek yapmanız gereken şey internet mağazamız olan https://www.jewelouspirlanta.com/pirlanta-minimal-yuzukler/  adresinden alışveriş yapmak!