GÜNDEM

Pofuduk minderler ve yastıklar her zaman rahat olmayabilir

Koltuk takımlarını alırken fazlaca tercih edilen ve rahatına düşkün bireyler tarafından en çok satın alınan pofuduk minderlerin ve yastıkların olduğu takımlar aslında zannedildiği gibi rahat olmayabilir.

Pofuduk minderler ve yastıklar her zaman rahat olmayabilir

Koltuk takımlarını alırken fazlaca tercih edilen ve rahatına düşkün bireyler tarafından en çok satın alınan pofuduk minderlerin ve yastıkların olduğu takımlar aslında zannedildiği gibi rahat olmayabilir. Çünkü özellikle kısa boylu bireyler pofuduk yastık ve minderlerin olduğu takımlarda kendilerini daha rahatsız hissetmektedirler. Öte yandan vücut tipi her nasıl olursa olsun bireyler bazen özellikle misafir ağırladıkları zamanlarda daha aktif ve daha atik bir şekilde hareket etmek isteyebilirler. Fakat pofuduk yastık ve minderlerden oluşan koltuk takımlarına oturan bireyler kendilerini oraya gömülmüş gibi hisseder ve özellikle ellerinde herhangi bir tabak bardak vesaire olduğunda kalkmakta zorlanırlar. Dolayısıyla sadece uzan almak ya da dinlenilmek için kullanılmayacak olan koltuk takımlarının fazlaca pofuduk yastık ya da fazlaca minderden oluşması hem temizlik açısından hem de konfor açısından dezavantaj sağlar.

İhtiyacınıza göre mobilyalar Modacım'da

Modacım Ankara siteler mobilya bölgesinde faaliyet yürüten ve sektöründe lider konumda olan firmalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Modacım bireylerin hem ihtiyaçlarını hem de bütçelerine göre estetik ve konforlu mobilya çeşitlerini sunmaktadır. Ankara mobilya mağazaları arasında en çok tercih edilen firmalardan biri olan Modacım günümüzde dijital pazarlama koşullarına da ayak uydurarak internet sitesi üzerinden ülkemizin dört bir yanına mobilyalarını ulaştırmayı başarmıştır. Modacım ayrıca WhatsApp destek hattı ile müşterilerine hizmet vermektedir.