Haber Nokta
HV
30 MAYIS Salı 17:53

Portekiz'de Öğrenciler gezdi

İngilizce öğretmenimiz Tuğba Bademci liderliğinde yürütülen "Creative Drama and Games in ELT" projesinin "Abiliy " temalı hareketliliği 8-12 Mayıs tarihinde Portekiz Povoa De Varzim'de gerçekleşti.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 17-05-2023 20:21
Portekiz'de Öğrenciler gezdiİngilizce öğretmenimiz Tuğba Bademci liderliğinde yürütülen "Creative Drama and Games in ELT" projesinin "Abiliy " temalı hareketliliği 8-12 Mayıs tarihinde Portekiz Povoa De Varzim'de gerçekleşti. Ülkemizi Yenişehir Belediyesi Bilim ve Sanat Merkezinden 4 öğrenci, Kuyuluk Belediye Ortaokulundan 4 öğrenci temsil etti. Projenin koordinatör ülkesi Romanya iken , proje ortakları Litvanya, Türkiye, Portekiz ve Makedonya'dır.

Proje kapsamında öğrenciler tiyatro eğitimi alıp, Portekiz tiyatrosunu yakından tanıdılar. Öğrenciler karma ülke grupları ile 2 kere sahneye çıkarak tiyatro oyunculuğunu deneyimlediler.

Yenişehir Belediye Bilim ve Sanat Merkezini temsilen İngilizce öğretmeni Tuğba Bademci, Okul Müdürü Aydın Köklüdağ, Öğrencilerden Muhammet Ömür Güner, Asil Soykan, Saliha Taha Acar ve Rüya Pelin Özkaya katılmıştır.

ismail ustaismail usta

YORUMLAR