YAŞAM

Prof. Dr.Erdem Yeşilada ile birlikte geliştirilen Kadınlara Özel Çay Serisi

Prof. Dr.Erdem Yeşilada ile birlikte geliştirilen Bayanlara Özel Çay Serisi ile bayanların hayatına dokunmaya devam ediyor

Prof. Dr.Erdem Yeşilada ile birlikte geliştirilen Kadınlara Özel Çay Serisi

Tüketicilerinin sağlıklı yaşam partneri olmayı kendine misyon edinen Doğadan, Prof. Dr. Erdem Yeşilada ile geliştirdiği yüzde 100 bitki içeren Emziren Annelere ve Regl Dönemine Özel Çaylar ile bayanların en önemli iki döngüsünü rahat ve konforlu bir şekilde geçirmelerine destek oluyor.

Rezene, ısırgan, tarçın ve papatya ile harmanlanan Doğadan Emziren Annelere Özel Çay ile bu özel döneminizde hem kendiniz hem de bebeğiniz için bitkilerin gücünden destek alabilirsiniz.

İçeriğinde kırmızı yonca, papatya, limon otu, civanperçemi ve ısırgan bulunan Doğadan Regl Dönemine Özel Çay ise, bu dönemi daha rahat geçirmenize destek olacak fonksiyonel etkilerinin yanı sıra, lavanta içeriğiyle keyifli ve yumuşak bir içim sunuyor ayrıca bayanların aktif olarak ekonomiye katılımını önemseyen ve destekleyen Doğadan, bayanların yaşamlarını iyileştirme çabalarına destek olmak ve yerel kalkınmadaki liderliklerini güçlendirmek üzere 35 yıldır çeşitli programlar yapan Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) ile iş birliği gerçekleştiriyor.