GÜNCEL

Promosyon Ürünlerinde Aydın Color’u Tercih Edin

Aydın Color firması 40 yılı aşkın deneyimiyle çeşitli promosyon ürünleri ve matbaa ürünlerinin satışı yapıyor.

Promosyon Ürünlerinde Aydın Color’u Tercih Edin

 

Aydın Color firması 40 yılı aşkın deneyimiyle çeşitli promosyon ürünleri ve matbaa ürünlerinin satışı yapıyor. İlk yıllarında kartpostalcılık alanında hizmet veren firma zaman içinde ürün yelpazesini geliştirerek sektörde söz sahibi bir firma konumuna düşmüştür. Bunda ürün çeşitliliği yanı sıra kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışının etkisi büyüktür. Aynı zamanda firma olarak müşterilere verdikleri 24 saat desteğin etkisiyle oldukça yüksek bir müşteri sayısına ulaşmışlardır.

Promosyon Ürünlerinde Aydın Color Farkı

Aydın color firması promosyon alanında farkını ortaya koyar farklı özelliklerde ürünleri satışa sunuyor. Bu ürünleri müşterilerin isteklerini göz önünde bulundurarak üreten firma en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyor. Bu alanda ürettiği ve satışa sunduğu ürünlerden bazıları şunlardır; kupalar, kalemler, kartvizitlikler, kişisel ürünler, plaketler, saatler, şemsiyeler, plastik ürünler, teknoloji ürünleri, çantalar, vip ürünler ve bloknotlardır.

Promosyon Kalemler

Firmanın promosyonları arasında en çok tercih edilen ürün kalemlerdir. Satışa sunulan promosyon kalemler çok çeşitli renkler ve özelliklerde bulunmaktadırlar. Kişiler bu kalemlerden satın almak istediklerinde firmayla iletişime geçerek istedikleri modelde ve renkteki kalemleri satın alıp kullanabiliyorlar. Kalemlerin çok tercih edilen çeşitleri arasında plastik kalemler, yarı metal kalemler, metal kalemler, kurşun kalem, fosforlu kalem ve banner kalemdir.

Promosyon Ajandalar

Firmanın kalemler dışında en yaygın olarak satış yaptığı ürünler ajandalardır. Ajandalar kişilerin toplantıları, yapılacak işleri ve diğer konularda not tutmalarına yarayan ürünler oldukları için çok fazla satılmaktadırlar. Firma ajandalarının kaliteli ürünlerden ürettiği için alıcılar firmayı çok tercih etmektedirler. Kişiler firmadan ajanda almak istediklerinde günlük ya da mekanizmalı ajanda türlerinden birisini seçerek bu ürünlerin beğendikleri renklerini satın alabiliyorlar.

Matbaa Ürünleri

Aydın Color firması promosyonlar dışında matbaa ürünlerinin de satışını yapıyor. Matbaa ürünleri arasında mantar bardak altlığı, bloknot, oto güneşliği, masa üstü takvimi, notluk, masa üstü sümeni, oto kokusu ve çanta gibi ürünler bulunuyor. Kişiler istedikleri ürünleri firma aracılığıyla uygun fiyatlarla satın alabiliyorlar.