GÜNDEM

Rengarenk ve Uygun Fiyatlı Ayakkabıların Adresi Esteriva

Bursa ayakkabı alanında Esteriva 1980 yılından günümüze kadar ulaşmayı başarmış mağazaları dışında online olarak da hizmet veren bir şirkettir.

Rengarenk ve Uygun Fiyatlı Ayakkabıların Adresi Esteriva

Bursa ayakkabı alanında Esteriva 1980 yılından günümüze kadar ulaşmayı başarmış mağazaları dışında online olarak da hizmet veren bir şirkettir. Tam olarak 41 senedir bu sektöre gönül vermiş olan firma önce kendi markasıyla satışlarına başlamıştır. İlerleyen zaman diliminde ünlü markalar ile anlaşmalar yapmış ve sitesinde sadece Esteriva değil daha birçok parkaya da yer vermektedir. Aynı zamanda tüm ürünler için kargo ücretsiz olup sizlere ekstra ücret tarifesi koymazlar.

Kadınlar için oldukça önemli olan ayakkabılar da farklı modellere yer vermek oldukça önemlidir. Kafanızda oluşturmuş olduğunuz model ve rengi Esteriva.com üzerinden binlerce ürün arasından kolayca filtreleyerek bulabilirsiniz. Kadın ayakkabı kategorisinde başarılı bir şekilde ilerleme gösteren firma ayrıca erkek ve çocuk ayakkabıları üzerine de üretim yapmaktadır. Çocuklarınız için tamamen sağlıklı malzemelerden ve kanserojen etkisi yaratmayacak ürünlerden yapmış olduğu ayakkabılar ile ailelerin de ilk tercih yeri olmaya devam ediyor.

Ayak Sağlığınız İçin Ortopedik Tabanlı Ayakkabılar

Kimilerinin ayak veya topuk kısmında sağlık problemleri vardır. Bunun iççin de normal ayakkabı giymesi bir yerden sonra bu kişiler için işkence olabilmektedir. Bunun farkında olan Esteriva oldukça yenilikçi ve şık model ortopedik ayakkabı üretimiyle birlikte müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir. Kullanmış olduğu malzemelerin kalitesi ve bu kaliteli ürünleri sizlere oldukça uygun fiyatlar ile satması da tüketici için bir artı durum olarak karşısına çıkar.