GÜNCEL

Royal Canin Yavru Kedi ve Köpek Mamaları Kurye Mama da

Royal Canin Yavru Kedi ve Köpek Mamaları Kurye Mama da

Royal Canin Yavru Kedi ve Köpek Mamaları Kurye Mama da

Royal Canin Yavru Kedi ve Köpek Mamaları Kurye Mama da

 

Royal Canin, 1968 yılında kedi ve köpekler için yüksek kaliteli mamalar üretmek amacıyla kurulmuş bir şirkettir. Evcil hayvanların sağlıklı beslenmesi gerektiği fikrinden yola çıkan marka, kedi ve köpekler için etkili ve sağlıklı mamalar sunuyor. Royal Canin yavru kedi mamaları, kedi ve köpeklerin her türlü beslenme ihtiyacına göre sınıflandırılarak satışa sunulmaktadır. Buna göre kedi ve köpek mamaları yaşa, ırka, beslenme şekline (kuru veya yaş mama) ve özel ihtiyaçlarına göre sınıflandırılır.

Yaş Grubuna ve Özelliklerine Göre Mamalar

Royal Canin köpek maması boyutlarına göre farklı sınıflara ayrılır. Markanın köpek ve kedi maması farklı boyutlarda mevcuttur: çok küçük, küçük, orta, büyük ve büyük. Yaş grubuna göre mamalar yavru (0-1 yaş), yetişkin (1-7 yaş) ve yetişkin (7-+12 yaş) gruplarına ayrılır. Royal Canin, kedi ve köpeklerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış mamalar üretir. Markanın köpek mamaları birkaç gruba ayrılır: iştah kesiciler, sindirim hassasiyeti, kısırlaştırılmış, hamile, kilo kontrolü, hassas cilt ve tüy sorunları. Royal Canin kedi maması ise iştah uyarımı, büyüme, sindirim hassasiyeti, kastrasyon, gebelik, kilo kontrolü, tüy yumağı hassasiyeti, hassas cilt ve kepek, sindirim sağlığı gibi farklı özelliklere sahip gruplara ayrılmaktadır. Herkesin beslenme ihtiyaçları farklı olduğu gibi, tüm ırklardan köpek ve kedilerin beslenme ve beslenme ihtiyaçları da birbirinden farklıdır.

Royal Canin ile Sağlıklı Mamalar

Royal Canin, ırklarına uygun mamalar üreterek ve sindirim sistemlerini geliştirerek kedi ve köpeklerde daha iyi beslenmeyi destekler. Markanın mamaları Bulldog, Jack Russell Terrier, Pug, Dog Poodle, İran Kedisi, Siyam ve Sphynx gibi ırklar için özel olarak üretilmiştir. Royal Canin, yemeklerinde kümes hayvanları ve balık aromaları kullanır. Protein de içeren bu lezzetler evcil hayvan mamalarından alınan zevki artırarak daha sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlar. Marka, kedi ve köpekler için çok çeşitli kuru ve yaş mamalar sunmaktadır. Yaş mamalar, kedi ve köpeklerin su içmesine yardımcı olan ve sağlıklarını koruyan gıdalardır. Öte yandan kuru gıdaların saklanması daha kolaydır ve bozulmadan uzun süre saklanabilir. Yaş mama, kuru mamaya göre çok daha baskın bir tada sahip bir yiyecek türüdür. Bu nedenle kuru mama koku ve tada duyarlı, seçici kedi ve köpekler için uygundur.

Köpek Mamalarının Özellikleri

Royal Canin, en sağlıklı evcil hayvan besleme çözümleri ve bunlarla uyumlu ürünler yapan bir firmadır. Markanın kedi ve köpek maması, ürün kalitesine uygun ve sürekli taze ürün tedarikine yakın tedarikçilerden temin edilmektedir. Gıda ürünlerindeki malzemeler, üretim aşamasına girmeden önce kontrol edilmekte ve müşteriye ulaşmadan önce tekrar test edilmektedir. Royal Canin'in içeriği biberiye, sitrik asit gibi doğal içerikler kullanılarak taze tutulur ve korunur. Marka, kedi ve köpekler için farklı yemler sunuyor. Bunun temel nedeni, her ırkın farklı bir diyete ihtiyaç duymasıdır.

Royal Canin, ırkların ve farklı yaş gruplarının ihtiyaçlarına göre hazırlanmış özel tariflerle yemekler hazırlamaktadır. Her grubun ihtiyacı olan vitaminler, antioksidanlar, mineraller ve prebiyotikler, besin değeri çok daha yüksek ve sindirimi daha kolay olacak şekilde hesaplanır ve doğru miktarlarda yerleştirilir. Kedi ve köpekler için özel olarak hazırlanan mamalar kuru ve yaş mama olarak ikiye ayrılmaktadır. Royal Canin yavru köpek mamaları, yaş mama, su miktarına ve hazırlanma şekline göre hazırlanan iki mama türünden biridir. Markanın ıslak mamaları, kedi ve köpekler için doğru miktarda su sağlayarak su ihtiyacını karşılar. Öte yandan, özellikle dar ve küçük çeneli kedi ve köpekler için kuru mamanın yenmesi çok daha kolaydır. Bu özel durumda marka, ince taneli veya üçgen kuru gıda üretir.

Mamalarda Özel Tatlar

Royal Canin, tariflerinde de lezzet bakımından farklılık göstermektedir. Evcil hayvan sahiplerinin balık, tavuk ve kırmızı etten alışık oldukları lezzetlerin yanı sıra sebze ve ördek gibi tatlar da bulunmaktadır. Bitkisel aroma genellikle protein ile birlikte verilir ve diyet köpek mamalarında tercih edilir. Ördek aroması sadece kedi maması içinde bulunur. Özellikle kedilerde koku ve tat hassasiyeti yüksektir. Markanın mamaları çok seçici kediler için de uygundur. Ayrıca markanın talepkarlar için özel astarı vardır. Kurye mama sitesinden ürün alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

vadivadi