Haber Nokta Güncel Haberler
HV
03 ARALIK Cumartesi 05:10

Saadet Partili Karataş: ″Yarının Türkiye'si için çalışıyoruz!″

Afyonkarahisar Saadet Partisi İl Başkanı Beytullah Karataş beraberindeki heyetle Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Yalçın Görgöz ve yönetimini ziyaret etti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-11-2022 16:17   Güncelleme : 18-11-2022 16:17
Saadet Partili Karataş: ″Yarının Türkiye'si için çalışıyoruz!″

AFYONKARAHİSAR- 18.11.2022 - HİBYA - Afyonkarahisar Saadet Partisi İl Başkanı Beytullah Karataş beraberindeki heyetle Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Yalçın Görgöz ve yönetimini ziyaret etti.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette Karataş, Millet İttifakı partileri olarak “Siyasetin ilkeler üzerinden yapılabileceğini gösterdik.” diyerek şunları ifade etti:

“Ülkemiz ve Afyonkarahisar için, ortak sorunlarımız karşısında ortak sorumluluklarımızı kuşanabileceğimizi gösterdik; bundan büyük memnuniyet duyuyoruz.
8. ayını geride bıraktığımız bu süreçte karşılıklı gösterilen dikkat ve rikkat, seçime kadar olan süreç ve seçimin ardından yaşayacağımız dönem için topluma güven ve umut vermektedir.
Birçok stres testinden birlikte başarıyla geçtik, yol haritamız ortaya çıktı, yapacaklarımızın alt yapısı da neredeyse bitti; emin olun, şimdi işimiz 8 ay öncesine göre çok daha kolay...
Önümüzdeki süreçte; kişiler üzerinden siyaset yapanlar dahi, ilkeler üzerinden siyaset yapmanın gereğini ve faydasını anlayacaklardır diye ümit ediyorum."

Beytullah Karataş, konuşmasında şunları kaydetti:

"8-9 aydır hiç usanmadan "masa dağıldı, dağılıyor, dağılacak" diyenler anlar mı; bilmiyorum.
Zira 9 aydır bu masanın dağılacağını umanlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğramışlardır.
Biz ise yolumuzda kararlı bir şekilde ilerliyoruz... Hepimizin ortak heyecanı ve ortak motivasyonu, Türkiye’nin geleceğidir.. Yarının Türkiyesi için çalışıyoruz ve buradan bir kez daha söz veriyoruz:
"Yarının Türkiyesi"nde; herkesin hakkını gözeten adil bir anayasa olacak. Toplumun tüm kesimlerinin huzur, barış ve güven içinde yaşamasını temin edecek bir hukuk sistemi olacak. Fikir, düşünce ve inanç özgürlüğünü mutlak surette teminat altına alan bir hürriyet ortamı olacak. Birilerinin değil, topyekün milletin refahının yükseldiği üretken, yaygın ve güçlü bir ekonomi olacak.

Öyle ümit ediyoruz ki; Türkiyemizin 13. Cumhurbaşkanı bu masanın belirleyeceği isim olacaktır.
Ayrıca bu masa etrafında bir araya gelen siyasi partilerin, parlamento aritmetiğinde de güçlü bir çoğunluk elde ederek, ülkemizin problemlerine hızlı ve kalıcı çözümler üreteceğine inanıyorum.”


Hibya Haber Ajansı

AdminAdmin

YORUMLAR
1xbet
1xbet