MAGAZİN

Şarkıcı Alişan o olaya isyan etti !

Sosyal Medya hesabında Şarkıcı Halil Sezai nin Yaşlı bir adama davranışı hakkında yorum yapan alişan şunları söyledi

Şarkıcı Alişan o olaya isyan etti !

 

Şimdi bu durumda bir ceza verilmiyorsa,hepımız için hakmı doğuyor?İstediğimiz zaman,gücümüzde yetiyorsa birisinin bahçesine dalıp,evinden alıp agzını burnunu kırmak serbest yani öylemi?Yaşlı,genç,çocuk kadın fark etmez??Avukatlara soruyorum böyle bir hakkımız varmı?Yada TcK’da??

Burada istediğinizi linç edin,istediğinizi göklere çıkarın umrumda değil..Ama yaşlı,babası yaşında adamı öldüresiye döven birisini görmezden gelmek tam anlamıyla iki yüzlülüktür..

 

Ne olmuştu ?

Olay dün sabah saatlerinde Tuzla'da yaşandı. Sokakta çekim yapan şarkıcı Halil Sezai, mahalle sakini olduğu ifade edilen bir kişiyle tartışma yaşadı. Çekime izin vermeyen bu kişiyle Sezai ve yanındakiler kavga etti.

Darp edildiğini öne süren kişinin şikayeti üzerine Halil Sezai ve yönetmen Aytaç Ağırlar, Taner Okçular ve Ecem Ağırlar ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. 4 kişi ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Öte yandan olayla ilgili güvenlik kamerası görüntüleri çıktı. Görüntülerde Halil Sezai ve beraberindekilerin tartıştıkları kişiye vurdukları da görülüyor.