GÜNDEM

Şekilli Nick Oluşturma

Son zamanlarda oyun platformları ve sosyal medya karşımıza çıkan şekilli nick modelleri, ilgi çekmeye devam ediyor.

Şekilli Nick Oluşturma

Son zamanlarda oyun platformları ve sosyal medya karşımıza çıkan şekilli nick modelleri, ilgi çekmeye devam ediyor. Birçok kişi şekilli nick yazma nasıl olur, diye merak etmeye başladı. Yazı yazma aracı ile oluşturan bu yazılar da Türkçe karakter desteği bulunması, kolaylık sağlar. En çok; Instagram, Skype, Facebook, Twitter ve WhatsApp gibi mecralar da karşımıza çıkar.

Yaptığınız tüm şekilli nickleri online olarak kullanabilirsiniz. Discord’ da çok fazla şekilli nick karşınıza çıkacaktır. Ya da Pubg gibi oyunlarda nick çok önemlidir. Oyuncuların siz unutmaması için, şekilli bir nick oluşturmanız, yeterli olacaktır.

Şekilli Nick Nasıl Yapılır?

Şekilli bir nick oluşturmak, ya da emoji kopyala işlemi için şekilli yazı aracının olması gerekir.  Bu aracı sağladıktan sonra, karşınıza çıkan kutucuğa nickinizi yazmanız gerekir. Yazdıktan sonra çok sayıda şekilli nick karşınıza çıkacaktır. Bunlardan beğendiğiniz ve hoşunuza giden nicki seçebilirsiniz. Bu sayede hem oyunlar da hem de sosyal medya da daha tarz şekilli nick el de etmiş olacaksınız. Nicklere değişik karekterler ve emojiler ekleyebilirsiniz. Yaptığınız şekilli nicki isteğiniz yere kopyalamak için, yazıyı şekillendirdikten sonra, kopyala butonuna basmanız yeterli olacaktır. Daha detaylı bilgi almak için, Şekilli Nick Yazı sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İsimlerinizin yanına, isteğiniz emojiyi de kullanarak, yazınızı daha da zengin bir hale getirebilirsiniz. CS ve GO oyununda da sıklıkla nick kullanımı tercih edilir. Oyun severler için güzel bir uygulamadır. Yazı tipi ve boyutunu da istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Şekilli Nick Yazı sitesine göz atabilirsiniz.