GÜNDEM

Sektöründe En Çok Tercih Edilen Firma, Lentosan Yapı Teknolojileri!

Ülkemiz içerisindeki üretim kapasitesi ile adından çokça söz ettiren Lentosan Yapı Teknolojileri, İstanbul Çatalca’da kurulmuştur.

Sektöründe En Çok Tercih Edilen Firma, Lentosan Yapı Teknolojileri!

Ülkemiz içerisindeki üretim kapasitesi ile adından çokça söz ettiren Lentosan Yapı Teknolojileri, İstanbul Çatalca’da kurulmuştur. Kurulum yılı 2018 olmasına rağmen geçen kısacık süreç içerisinde sektörde rakip olan birçok firmadan daha önde ilerlemektedir. Bu da aslında firmanın temelindeki çalışma prensipleri ve ilkelerine oldukça büyük bir uyum içerisinde hareket ettiğinin de net bir göstergesidir.

 Firma yerli sermaye büyük bir katkı sağlayarak devamlının sağlamanın yanında sürekli olarak da gelişime odaklı bir biçimde çalışmaktadır. Bu da her daim olduğundan daha ileriye gitmesine yardımcı olan bir faktördür. Firma üretimde kalite ve güven kavramlarına da büyük ölçüde önem vermektedir. Lifewall panel duvar ve lento ürünleri üretirken ayrıca çevre ile uyum içerisinde olmalarına da dikkat etmekte ve bu doğrultuda süreklilik sağlamaktadır.

Doğru Bir Tercih Lentosan Yapı Teknolojileri!

Ülkemizin bulunduğu mevkiinin şartlarını bilerek, deprem kuşu anda yer aldığının farkında olarak ve buna uygun hamlelerle çalışmalarını sürdüren firma dayanıklılık, ısı yalıtımı, ses yalıtımı, aşınmama, yanmazlık gibi detaylara da oldukça önem vererek belge ve raporlar eşliğinde yaptıkları işlemleri sunmaktadır. Aynı zamanda gazbeton lento gibi içeriklerinde de oldukça özenli davranmaktadır.

Fiyatlandırma hususunda da etkin bir biçimde müşteri memnuniyetini sağlayan firma, lento fiyatları ile ilgili bilgilendirmeleri alabilmeniz için resmi internet sitesi üzerine ulaşım bilgilerini bırakmıştır.