GÜNDEM

Sektörünün En İyilerinden, Kale Rampa!

Kendi sektöründe zirvede yer alan, bugüne kadar edindiği tüm tecrübelerden oldukça doğru bir şekilde yararlanarak hep kendini geliştirme yolunda ilerleyen Kale Rampa, bu konuda oldukça profesyonel olduğunu da kanıtlamıştır.

Sektörünün En İyilerinden, Kale Rampa!

Kendi sektöründe zirvede yer alan, bugüne kadar edindiği tüm tecrübelerden oldukça doğru bir şekilde yararlanarak hep kendini geliştirme yolunda ilerleyen Kale Rampa, bu konuda oldukça profesyonel olduğunu da kanıtlamıştır. 2016 yılında Trakya bölgesinde, Tekirdağ Çorlu‘da kurulmuş olmakla beraber, başta Trakya bölgesi olmak üzere ülkemizin her noktasında hizmete hazırdır.

İhtiyaç dahilinde lojistik merkezleri ve rampaların kullanıldığı bir çok farklı alana üretim yapan ve bu alanlardan sipariş alan firma, sektör içerisinde oldukça güçlü bir yere sahiptir. Sürekli olarak teknolojiyi takip etmekle birlikte, üretimde Avrupa standartlarını kullanmaktadır. Bununla beraber aslında ülkemizde üretim yoğunluğunu arttırarak dışa bağımlılığımızı da önemli ölçüde azaltmaya çalışmaktadır.

Kendi adının geçtiği her yerde çalışma prensiplerinden ötürü sağladığı başarısını yansıtan, her daim iyi yönde anılan Kale Rampa üretimde büyük bir çeşitlilik de kullanmaktadır. Bu çeşitlilik aslında ihracat konusunda bu kadar başarılı olması yönünde de etkilidir. Ancak ihracat konusunda etkili olan en önemli faktör, firmanın kalitesinden hiçbir zaman Ödün vermeden üretime gitmesidir.

Sizin İhtiyaçlarınıza Önem Veren Bir Firma!

Ürün çeşitliliği kapsamında örnek olarak hidrolik rampa, teleskopik rampa, menteşeli rampa, gömme rampa, dik rampa, seyyar rampa gibi daha birçok seçenek sunabilecek olan firma aynı zamanda bizim kendi kafamızda oluşturduğumuz, bizim için daha yararlı olacak rampa üretimi konusunda da yardımcı olmaktadır. Bu da aslında tasarımda sınır tanımadıklarının ve büyük bir azim gösterdiklerinin de en büyük kanıtıdır.

Firma onlara kafanızda olan proje ile gittiğinizde uzman çalışma kadrosu içerisinde bulunan mühendisler tarafından projenizi çizmekte ve size tam haliyle teslim etmektedir. Bu hususta da özellikle ürün size teslim edilene kadar, çizim aşamasından uygulama aşamalarını sonuna dek, her an sizinle iletişim halinde ve fikir alışverişi içerisinde olmaktadırlar. Çünkü bu ürün tamamen sizin rahatlığınız ve istekleriniz doğrultusunda var edilmektedir.

Ürünleri Hakkında!

Üretimini yaptığı ürünlerden ve sizin tasarladığınız ürünleri var etmekten yana oldukça memnun kalacağınız firma, aynı zamanda Makaslı platformlar içinde oldukça kaliteli bir çalışma yürütmektedir. Her birimizin bildiği makaslı platform aslında kısa tanımıyla istenilen bir yükü istenilen bir yüksekliğe çıkarmak ya da o yükseklikten aşağıya indirmek için kullanılan sistemin bütününe verilen isimdir.

 Firma da bu makaslı platformlara ülkemizin her noktasında olduğu gibi yurtdışında da üretmekte ve satışa sunmaktadır. Aynı şekilde rampalar gibi Makaslı platform da Avrupa standartlarına uygun çalışmalar yürütmeye sürdürmektedir ve her zaman yüksek kaliteyi hedef almaktadır.

Ürün hakkında kısa bir bilgilendirme geçmek gerekirse makasta platformlar genel olarak üç bölüme ayrılmaktadırlar. Bu bölümler engelli personel ve yük platformu olarak belirlenmektedir. Ayrıca yük platformları genel olarak müşterilerin taleplerine göre belirli ölçülerde ayarlanabilmektedirler. Üretimde her daim profesyonelliği ve dürüstlüğü önem veren firma uzman kadrosuyla beraber çok daha iyi işler çıkaracaklarını en başından kanıtlamışlardır.

Kaynak: https://www.kalerampa.com/rampalar/makasli-platform