GÜNDEM

Semt77 Satılık Daire ile Huzur Zamanı

Semt77 Satılık Daire ile Huzur Zamanı

Semt77 Satılık Daire ile Huzur Zamanı

 

En iyi Semt77 satılık daire çeşitlerine sizin için özel olarak hazırladığımız Yalova sınırları içerisinde yer alan "tek karma yaşam projesi" kapsamında ulaşabilirsiniz. Herhangi bir güvenlik endişesi yaşamadan gerek çekirdek aileniz gerekse de geniş aileniz ile huzurlu bir muhitin keyfini çıkarabilirsiniz. Semt 77 adı ile bilinen bu proje, tam olarak 7 farklı şirketle iş birliği içerisinde yapılmış, 7 farklı sektör proje içerisinde görev almıştır. Tüm bu çalışmaların yapılmasındaki asıl amaç Yalova'nın hak ettiği lüks Semt77 satılık daire çeşitlerini halka arz ederek Yalova'nın da diğer pek çok şehir gibi güvenli ve huzurlu bir yaşam alanına kavuşmasını sağlamaktır. "Toplam kalite" anlayışını baz alarak hareket eden firmamız, kişilerin rahat edebilecekleri tarzda bir yaşam ortamı sunmaktadır. Kültürel değerlerin korunduğu projelerimiz hakkında detaylar için bizlere ulaşabilirsiniz.

Semt 77 Daire Fiyatları

Semt77 daire fiyatları söz konusu olduğunda, pek çok insan bu dairelerin ulaşılamayacak şekilde pahalı olduğunu düşünmektedir. En uygun Semt77 satılık daire çeşitleri, Yalova'da sizleri beklemektedir. Yalnızca 10 dakikalık yürüme mesafesinde olan marketler sayesinde atıştırmalık pek çok ürüne canınız çektiği an zorlanmadan ulaşabilirsiniz. Her bir daireye yalnızca yürüme mesafesinde olan spor salonunu kullanarak kendinizi her gün şımartabilirsiniz. Formunu koruyan ve düzenli olarak yüzmeyi seven biri iseniz olimpik yüzme havuzlarımız dikkatinizi oldukça fazla çekecektir. Kadın ya da erkek olarak ayrılan havuzlarımız sayesinde istediğiniz kadar yüzebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak Semt77 içerisinde köy pazarları da kurulmaktadır. Köy pazarları sayesinde aradığınız doğal köy lezzetlerine zorlanmadan ulaşabilirsiniz. Semt içerisine kurulan pazar sayesinde hem köylüye destek olmak amaçlanmakta hem de yeni nesil doğal besinler ile buluşmaktadır.

 

Begonya Suit Fiyatları

Begonya Suit fiyatları dairenin boyutlarına göre değişmektedir. Kaliteli Semt77 satılık daire çeşitleri arasında yer alan Begonya Suit, 1+0, 1+1 ya da 2+1 olarak hizmete sunulmaktadır. Çevredeki pek çok kamu yatırımı sayesinde kiralanabilme olasılığı yüksek olan bu daireler, yatırımcılar için de bir hayli avantajlıdır. Dairelere çok yakın mesafede yer alan; kafeler ve restoranlar hem bayan hem erkek kuaförü, ev temizleme hizmetleri, kuru temizleme hizmetleri, oyun ve eğlence odaları, sinema salonları, sağlık merkezleri ve hamamlar oldukça dikkat çekicidir. Begonya Suit terasında bir kafe bulunmaktadır. Bu kafe Yalova'daki ilk ve tek teras kafedir. Begonya Suit ve diğer projelerimiz hakkında detaylı bilgiye internet adresimizden erişebilirsiniz.