SPOR

Sergen Yalçın Teknik Ekibinde Yer Alacakları Belirledi

Sergen Yalçın Teknik Ekibinde Yer Alacakları Belirledi

Sergen Yalçın Teknik Ekibinde Yer Alacakları Belirledi

 

Beşiktaş cephesinde önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Alınan kötü sonuçların ardından Abdullah Avcı ile yollar ayrıldı. Bunun üzerine ise takımın başına kimin geçeceği büyük merak konusu oldu. Her yönüyle önem taşıyan ve taraftarın merakla beklediği kişi açıklandı. Sergen Yalçın takımın başına geçerken, onun ekibinde yer alacak olan isimlerde belli oldu. Buna göre Murat Şahin, Çağdaş Atan, Gürsoy Yalçın, Murat Kaytaz, Levent açıl ve Stefano Marrone isimleri yardımcılık görevini üstlenecek. Aynı zamanda bu isimlerin eski takımında da ekibi olduğunu ve tecrübeli çalıştırıcının ekibini bozmadığını belirtelim. Restbet ile sizde önemli avantajlar yakalayabilirsiniz.

Beşiktaş Kulübünde Yeni Bir Dönem Başladı

Takımın yönetimi her yönüyle özel bir süreç taşıyor. Takım olarak ortaya koyulacak olan performansların büyük önem taşıdığını söyleyebiliriz. Alınan kötü sonuçlar üzerine yedinci sıraya kadar gerileyen takımda hedef zirveye çıkmak. Bu yolda çok zorlu karşılaşmalara çıkacak olan ekipte ilk rakip Çaykur Rizespor olacak. Burada teknik heyet aynı zamanda ilk maçında galibiyet almak istiyor. Yeni oyun planına dair sinyaller geliyor olsa da bu karşılaşmada açık bir şekilde görülecek. Yaşanan tüm gelişmeleri önemli anları içinde barındırıyor. Siyah beyazlı camiada büyük heyecan yaratan ismin takımın başında neler vereceği de büyük merak uyandırdı. Restbet deneyimini derinlemesine yaşayabilirsiniz.

Teknik Ekip Çalışmalarına Aralıksız Başladı

Kötü gidişi bir kenara bırakarak, yeni bir anlayışın ortaya konmasında yeni yönetimin etkisi çok yüksek olacak. Oyun planını oturtmak ve sorunları çözmek için vakit kaybetmek istemeyen Sergen Yalçın ve ekibi, hazırlıklara başladı. Takım ile yapılan antrenmanlarda sıklıkla gelen uyarılar dikkat çekici oldu. İmza töreninin kısa bir süre içinde yapılması beklenirken, ihtişamlı bir desteğin geldiğini de belirtelim. Her yönüyle önemli bir adım atılırken, bunun sonuçlara etkisi ise çok konuşulacak. Taraftarın çok istediği isimle anlaşılmasının ardından maça çıkılma için sabırsızlık başlandığını da söyleyebiliriz. Heyecanı artıran bütün unsurlar şimdi futbol severleri bekliyor.