GÜNDEM

Sınırları Panel Çit ile Belirleyin

Panel çitler sınır alanlarının belirlenmesinde kullanılan ve en çok tercih edilen çit sistemlerinden biridir.

Sınırları Panel Çit ile Belirleyin

Panel çitler sınır alanlarının belirlenmesinde kullanılan ve en çok tercih edilen çit sistemlerinden biridir. Talebinize göre oldukça şık ve modern görüntüsüyle oluşabilecek güvenlik zaaflarını engellemekte ve karşılayabilmektedir. Panel çit ekonomik fiyatları ile ve bakımlarının kolaylığı sebebiyetine istinaden tercih sıralamasında ilk olarak ön plana çıkabilmektedir.

Müşterilerin talepleri doğrultusunda ölçülerinin çok kolay ayarlanabildiği ve nakliyesinin çok basit olarak yapılabildiği sistemlerdir. Öyle ki taşınma gibi oluşabilecek değişik faktörler de yer değiştirme konularında çok kolay bir şekilde sökülüp takılabilmektedirler. Panel çit çok çeşitli avantajları bir araya getirebilen sistemdir. Kaygun Metal sitesinde çeşitlerini görebileceğiniz panel çit toprak, çim, beton, duvar gibi birçok zeminde kullanılabilirler.

Güvenlik Bariyeri Faydaları

Alan sınırlamalarının yapılabildiği ya da yapmak zorunda olduğumuz yerlerde panel çitler dışında güvenlik bariyeri sistemleri de kullanılmaktadır. Güvenlik bariyeri, güvenli alan oluşturma ve güvenlik taramasına ihtiyaç olan alanlarda giriş ve çıkışlarının kontrol altına alınmasına yardımcı olan sistemlerdir. Güvenlik bariyeri sayesinde araç giriş ve çıkışları, insan giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutulabilmektedir ve takip edilebilmektedir.

Güvenlik ihtiyacının doğurduğu birçok strateji içerisinde inşaat sektörünün de güvenlik kurallarına uyabilmek açısından kullanmış olduğu geçici kenar koruma sistemleri de yoğun olarak talep görmektedir. Geçici kenar korumaları, inşaat alanları içerisinde oluşabilecek insan düşmeleri ya da malzeme düşmelerine engelleyebilmekte ve çevreye verebileceği zararları minimuma indirmektedir. Kaygun Metal sitesinden güvenlik sistemleri ile ilgili tüm çeşitleri bulabilirsiniz.