GÜNDEM

Sizi ve Dostlarınızı Önemseyen Bir Klinik, Gültepe Veteriner Kliniği!

Kuruluşundan bu zamana kadar geçen yedi sene içerisinde sektörde kendi varlığını belli eden ve tercih edilebilirlik açısından da her daim daha iyi bir seviyede olan Gültepe Veteriner Kliniği 2014 yılında kurulmuştur.

Sizi ve Dostlarınızı Önemseyen Bir Klinik, Gültepe Veteriner Kliniği!

Kuruluşundan bu zamana kadar geçen yedi sene içerisinde sektörde kendi varlığını belli eden ve tercih edilebilirlik açısından da her daim daha iyi bir seviyede olan Gültepe Veteriner Kliniği 2014 yılında kurulmuştur. Abdurrahim Acar tarafından kurulmuş olan bu veteriner kliniği kendi ekibini zamanla çoğaltmış olmanın yanı sıra şu anda uzman bir ekip ile beraber işlemlerini sürdürmekte ve en iyi hizmeti sunma yolunda ilerlemektedir.

Oldukça memnun kalabileceğiniz ve çalışma prensipleri doğrultusunda büyük bir övgü kaynağı olan klinik işlemlerini de sizin ve hayvan dostlarımızın rahatı ve konforuna önem vererek devam ettirmektedir. Her daim amaçları, kendi alanlarındaki en iyi ve en doğru hizmeti sunmaktan yanadır.

İhtiyacınız Olduğu Her Anda Yanınızda Olan Gültepe Veteriner Kliniği!

Ani bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz anda, yakın çevrelerden, Levent, Şişli, Maslak, Çeliktepe, Seyrantepe veteriner ihtiyacınıza karşılık olarak kısa süre içerisinde ulaşım sağlayabileceğiniz klinik sizlere kendi bünyesinde bulundurduğu gelişmiş hizmet seçenekleri ile yardımcı olmakta ve iç parazit aşısı, doğum, cerrahi işlem, röntgen ve benzeri birçok konuda da destek olmaktadır.

Çalışma şekilleri ile hakkından övgü ile bahsedilen klinik, aynı zamanda da hafta içerisindeki her günde yirmi dört saatlik bir hizmet sunmaktadır. Bunu yaparken de aslında bir nöbetçi klinik özelliği göstermekte ve acil her türlü durumda sizlere bir cevap vermektedir.