GÜNCEL

Son dakika gelişmeleri için en önemli adres internet haberciliği

Son dakika gelişmeleri için en önemli adres internet haberciliği

Son dakika gelişmeleri için en önemli adres internet haberciliği

 

İnternet haberciliği tablet telefon ve bilgisayarların yoğun olarak kullanılması ile birlikte geleneksel medya unsurlarının dijital platformları taşınması sonucunda ortaya çıkmıştır. İnternet haberciliği geleneksel basılı Medya unsurları gibi bir gün öncesine değil anlık ve son dakika haberlerini okuyuculara sunmaktadır. Öte yandan kağıt israfı ve masrafı olmaması nedeniyle hem çevreyi hem de ajansların bütçesine olumlu katkılar sunar.

Öte yandan yine internet haberciliği oluşturulan uygulamalar neticesinde anlık haber ve içeriklere bildirimler vesilesiyle de ulaşmayı sağlar. Basılı Medya unsurlarında sadece Medya unsurlarının iletisi okuyucuya ulaşırken internet medyasında ise bireylerin geri dönüşlerini de görebilmek mümkündür. Yani internet medyasında okuyucularda yorum yapabilir bunları sosyal medya hesaplarında paylaşabilir ve iki yönlü bir iletişim oluşturabilir.

Medya Haber binlerce kişi tarafından takip edilmektedir

Medya Haber kurulduğu günden bu yana Türkiye'de ve dünyada binlerce kişi tarafından takip edilen ve gazetecilik ettiğine bağlı olarak hareket eden lider bir medya kuruluşudur. Hızlı ve tarafsız bir biçimde başta ekonomi haberleri olmak üzere tüm haberleri okuyuculara ulaştırmayı hedeflemektedir. Bu alanda faaliyetlerini yürütürken aynı zamanda profesyonel kadrosuyla dijital platformların gelişmelerine de hızlı bir biçimde ayak uydurmaktadır. Son dakika gelişmelerini de yine bu hız ve dijitalleşme neticesinde okuyuculara ulaştırmaktadır. Bu sayede okuyucuya verdiği güven ve tarafsızlık unsurları nedeniyle ülkemizde en çok takip edilen internet gazeteleri arasında yer alır.