SAĞLIK
Giriş Tarihi : 18-11-2019 21:02

Son Zamanların En Büyük İcadı; Buz Lazer İzmir’de

Son Zamanların En Büyük İcadı; Buz Lazer İzmir’de

Son Zamanların En Büyük İcadı; Buz Lazer İzmir’de

 

Kıl sorunu hem erkeklerde hem de kadınlarda yer alan en büyük ve sıkıntılı sorunların arasında yer almaktadır. Bu noktada son yıllarda hem kadınlar hem de erkekler ağırlıklı olarak epilasyon yaptırma yoluna gitmektedir. Fakat büyük bir bölümünün hangi yöntemi tercih etmesi gerektiği noktasında çeşitli soru işaretleri yaşamakta olduğunu görebiliyoruz. Buz lazer İzmir ise bu noktada en fazla tercih edilmekte olan cihazlar arasında yer almaktadır. Çünkü bu cihazlar son ve gelişmiş teknoloji kullanılarak geliştirilmiş olan cihazlar konumundadır.

Buz Lazer Hangi Mevsimlerde Yaptırılabilir?

Normal lazer türlerinin genellikle bazı mevsimlerde yapılabildiğini özellikle yaz mevsiminde yapılamama özelliğinin olduğunu görebilirsiniz. Bu yüzden buz lazer hakkında da en fazla merak edilmekte olan soruların içerisinde buz lazerin hangi mevsimlerde yaptırılabildiği yer almaktadır. Buz lazer İzmir her mevsim yapılamama özelliğine sahiptir. Bu konuda herhangi bir cilt tahrişi de yapmaması ayrıca dikkat çeken unsurların arasında yer almaktadır. Uygulama düşük dozla sık bir şekilde yapıldığı zaman cildinize herhangi bir zarar vermez ve bu yüzden hem yaz ayları hem de kış ayları için uygun olan bir lazer türüdür.

Buz lazer yaptırdıktan sonra eğer yaz aylarında yaptırıyorsanız mutlaka işlem sonrasında yüksek koruma özelliği bulunan bir güneş kremi tercih etmeniz gerekmektedir. Güneşlenecekseniz güneş kreminizin kaliteli ve yüksek korumalı olması son derece büyük bir öneme sahiptir. Buz lazerde teninizin bronz veya beyaz olması da çok büyük önem arz etmez.

 

Buz Lazerin Avantajları

Buz lazer İzmir insanlara çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Yaptıran kişilere sunmuş olduğu avantajların ise şu şekilde olduğunu görüyoruz:

-Uygulama yaz veya kış demeden her mevsim uygulanabilmektedir.

-Bu lazer tipi her cilt tipine uygun olduğu gibi aynı zamanda cilt rengine de uygun şekildedir.

-Lazerde seans süresi yarıya indirilecektir ve işlem daha hızlı, konforlu tamamlanacaktır. Bu işlemi bütün vücuda uygulamanız yaklaşık olarak 35 dakika sürer.

-Acı seviyesini minimum seviyeye getirdiği gibi aynı zamanda zor kıl köklerinde de etkili olduğu için erkekler tarafından tercih edilen bir uygulama şeklidir.

-Uygulama FDA onayı almıştır.

-Sonuçların alınması 4 ile 6 seans arasında gerçekleşebilmektedir.

-Uygulama FDA onayı da almasıyla beraber son derece güvenilir bir uygulamadır. Bu noktada kızarıklık ve tahrişlerde yer alabilmektedir.

-Uygulama sonrasında yan eski oluşturma riski minimum seviyededir.

Buz lazer Kalıcılığı

Buz lazer yapılacağı noktada işlem gerçekten profesyonel bir şekilde doğru yöntemler kullanılarak yapıldığı takdirde kıllarınızın tekrar oluşması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. https://www.buzlazerizmir.com/ Fakat bu evrede vücudunuzda bir hormon bozukluğu söz konusu olacak veya hastalık meydana gelmesi gibi durumlarda kıllarınızın bazılarının tekrar çıkabilme ihtimali bulunmaktadır. Bu noktada yine hepsi çıkmazsa da bir kısmı çıkabilecektir. Yalnız böyle bir ihtimal sadece %1 seviyesindedir. Bu tarz durumlar yaşanmaması gibi durumlarda ise artık kıllarınızdan kurtularak hayatınıza rahatlıkla devam edebilirsiniz.

Buz lazer yöntemi kadınlar tarafından tercih edilmekte olduğu gibi son yıllarda çok sık bir şekilde erkekler tarafından da tercih edilmiş durumdadır. Bu yöntem sağlıksal sebeplerden ve estetik noktasında fark etmeden rahatlıkla yapılabilmektedir. Aynı zamanda herhangi bir kıl yoğunluğu ve rengi de önemli değildir. İnsanlar genellikle son teknoloji olduğu için ve en güvenilir yöntemler arasında yer almalarından dolayı buz lazer yaptırma yoluna gidiyor. Bu yöntem sayesinde sonuç almış olan birçok kişi görüldüğü gibi kılların gitmesinde en önemli yöntemler arasındadır.