Haber Nokta Güncel Haberler
HV
03 ARALIK Cumartesi 06:34

Sönmez Outdoor’un Yeni Ürünü “ŞİŞME YÜZEN ÇADIR”

YAŞAM
Giriş Tarihi : 23-11-2022 00:34
Sönmez Outdoor’un Yeni Ürünü “ŞİŞME YÜZEN ÇADIR”

Sönmez Outdoor’un Yeni Ürünü “ŞİŞME YÜZEN ÇADIR”

 

 

Deniz, insanın içine huzur veren şeylerin başında gelmektedir. Tatil seçimlerimizin deniz kenarında olmasının sebebi de budur. Eğer tatillerini kamp çadırı ve deniz ile geçiyorsa sizlere güzel bir haberimiz var. Yüzen çadır satışına başlandı. Yüzen çadır ile, deniz üzerinde çadır kamp yapmanız artık mümkün. Yüzen çadır nedir? biraz inceleyelim.

Yüzen Çadır Nedir?

Yüzme çadır, klasik çadır kampın deniz üzerinde kurulan versiyonudur. Su üzerinde kamp yapmak istiyorsanız yüzen çadırı tercih edebilirsiniz. Yüzen çadırı biraz daha detaylandırmak gerekirse bazı öne çıkan özellikler şu şekildedir:

 

 • Panoramik pencereleri sayesinde daha geniş açı ile güneşin sıcaklığını ve denizin maviliğini çadır içerisinde seyredebilirsiniz,
 • 15 santimetre şişirebilir direkler ile güvenilir bir yapıdadır,
 • Yalnızca 2 dakika ile 3 dakika içerisinde şişmekte olup, hızlıca hazır hale gelebilmektedir,
 • Akıllı valf sistemi ile herhangi bir hava kaybı yaşanması söz konusu değildir,
 • Çadırın dış malzemesi uv ışınlarında dayanıklı olup, vücudunuza verilen zararı absorbe etmektedir,
 • Kullanılan kumaş sayesinde suyu tutmaz, güneş ışınlarıyla da solmaz bir yapıdadır,
 • Akrilik kaplama kumaşı aynı zamanda soğukta ısı tutma, sıcakta ise soğuk tutma özelliklerine sahiptir,
 • Dikişleri sızdırmazlık teknolojisi ile bantlanmış olup onlarca testten geçirilmiştir. Bu su geçirmez bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır,
 • Çadır üstünün tamamen şeffaf bir sunroof’a sahip olması sebebi ile istediğiniz gökyüzünü 360 derece açı ile seyredebilirsiniz.
 • Çadır içinde bulunan fener asma noktalarına fenerinizi asıp gece boyu aydınlık saatler geçirebilirsiniz,
 • Pencereler ise içeriden katlanabilir olup, gerektiğinde içeriyi tamamen gizlemektedir. Gerektiğinde ise katlanabilmektedir,
 • Gergi ve sabitleme sistemi sayesinde denizde yaşanabilecek her türlü rüzgarlı koşullarda güven vermektedir.

Yüzen Çadır Nereden Alınmalıdır?

Yüzen çadır gerek yapısı itibari ile gerek ise bulunacağı konum itibariyle oldukça tehlike arz eden bir ekipmandır. Kalitesiz bir yüzen çadır tercih edildiğinde denizde batma riski olup, hayati tehlikeye sebebiyet verebilmektedir. Bu yüzden yüzen çadır satın alacağınızda nereden alınacağına çok dikkat etmelisiniz.

 

Yüzen çadırın atası olarak bilinen Sönmez Outdoor markası, bu alanda tercih edilebilecek en iyi seçeneklerden biridir. Eğer şişme kamp çadırı veya yüzen çadır almaya niyetliyseniz yapmanız gereken tek şey tr.sonmezoutdoor.com sitesini ziyaret etmek olacaktır.

 

Satın almadan önce aklınıza takılan tüm sorular için destek ekibi 7/24 hizmet vermektedir. Bu hizmete ister telefon aracılığı ile isterseniz https://www.sonmezoutdoor.com/ web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Aklınızdaki soruları giderip, satın almayı tamamladıktan sonra ise Sönmez Outdoor güvencesi ile tanışacaksınız. Sattıkları ürünlerin arkasında olan bu marka, satın alım sonrası uzun süre garanti vermekte olup herhangi bir problem yaşanması durumunda hızlıca değişim veya onarım sağlamaktadır.

 

Eğer sizlerde keyfinize düşkün ve hayattan zevk almak isteyen biriyseniz Sönmez Outdoor yüzen çadırlarını tercih edebilirsiniz.

MASTERMASTER

MASTER

YORUMLAR
1xbet
1xbet