GÜNDEM

StartupSole İle Şirket Sahibi Olmak

StartupSole web sitesi online şirket kurma hayali içerisinde olan kişilere nasıl şirket kurulur, hangi yollar izlenir ve kimlerle iletişimde olunur gibi soruları ücretsiz olarak cevaplamaktadır.

StartupSole İle Şirket Sahibi Olmak

StartupSole web sitesi online şirket kurma hayali içerisinde olan kişilere nasıl şirket kurulur, hangi yollar izlenir ve kimlerle iletişimde olunur gibi soruları ücretsiz olarak cevaplamaktadır. Şirket kurulumu öncesinde ve sonrasında atılan her adım için ayrıntılı bilgileri web adresinde bulabilirsiniz.

Amerikada şirket kurmak konusunda deneyimli kişilerin gönüllü olarak katıldığı bu platformda sizlerin ne beklediğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Şirketinizi bu site sayesinde uygun yollar ile kurma şansınız vardır. Aynı zamanda sitenin ana sayfasında şirket kurma hakkında sıklıkla karşılaşılan sorular bulunmaktadır. Maliyetinizi en aza indirmek için de birçok alternatif seçenekler bulunmaktadır. StartupSole web sitesi ayrıcalığı ile en düşük maliyetle yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.

Amerika’da Şirket Kurma Aşamasında Vergiler

StartupSole ekibi sizler için Amerika’ya gitmeden kuracağınız şirkete ne hakkında vergiler vereceğinizi belirtmiştir. Bu bilgilendirmeler;

  • Amerika’da LLC vergilendirme detayları,
  • Yabancılar için Amerika Birleşik Devletleri’nde eyaletlerin vergilendirme limitleri,
  • ABD eyaletlerine göre satış vergileri,
  • Amerika dışındaki LLC’ler için form 5472 gerçeği,
  • Amerika’da muhasebe firmaları,
  • ABD Vergilendirme: Form 5472 İçin Gereksinimleri için Bir Uzmanla Söyleşi

gibi kategorilere ayrılarak detaylı bir şekilde anlatımı bulunmaktadır.

StartupSole ayrıcalığı ile şirket kurmak daha kolay ve az masraflı olacaktır. Site içerisindeki cevaplar sizin için yeterli değilse veya aradığınız soruyu bulamadıysanız startupsole@gmail.com e-posta adresi ile ekibe ulaşmanız mümkündür. Kısa sürede dönüş sağlanarak sorularınız cevaplancaktır.

Kaynak: https://startupsole.com/