GÜNCEL

Teknede Harika bir Yılbaşı Partisi

Teknede Harika bir Yılbaşı Partisi

Teknede Harika bir Yılbaşı Partisi

 

 

2021’e bir teknede en çok sevdiklerinizin yanında muhteşem İstanbul manzarasını seyrederken girmekten daha iyi ne olabilir. Elinizde bir bardak kokteyl tuttuğunuzu, havai fişeklerle dolu gökyüzünü izlediğinizi, ciğerlerinizin temiz hava ile dolu olduğunu hayal edin. Ayın yansımasıyla aydınlatılan, suyun üzerinde sallanan yeni yıl şıklığının ışıltısı, canlı müziğin coşkusunu birleşip size mükemmel bir ortamın mevcut olduğunu kanıtlayabilir. Yılbaşını kutlayabileceğiniz pek çok ortam vardır ve tekne kiralama, bunlar arasında en eğlenceli ve özel olan fikirdir. Teknede yılbaşı partisi düzenlemeyi planlayanlar bu yazıyı okuyarak ne kadar doğru bir karar verdiklerini görebilir ve en iyi tekne partisini nasıl vereceklerini öğrenebilirler.

 

Neden Teknede Yılbaşı Partisi Vermelisiniz?

 

Teknede yılbaşı partisi düzenlemeniz için pek çok sebep vardır ve bunlardan bazılarını sizin için sıraladık. Yılbaşı, tüm yılın en önemli günlerinden biridir. Herkesin umutla dolduğu ve yeni yılı sevinçle beklediği bu anın sevdiğiniz insanlarla kutlamanız oldukça önemlidir. Yılbaşında tüm mekanların tıka basa kalabalık olması sizi mahremiyet arayışına itebilir. Tekne kiralama sayesinde bu özel gününüzü çevrenizde sadece sevdiğiniz ve tanıdığınız insanların varlığıyla geçirirsiniz.

 

Temiz hava ve İstanbul boğazının ortasında harika bir manzarayla yeni yıla girmek, harika bir başlangıçtır. Tek yapmanız gereken mükemmel bir manzaranın karşısında yeni yıl kutlaması yapmaktır. Kutlama yaparken mahremiyet arayanların bir başka durağı da evde parti düzenlemektir. Ancak teknede yılbaşı partisinin bir başka avantajı ise her şeyin sizin için profesyoneller tarafından organize ediliyor oluşudur. Akşam yemeği, çerezler, içecekler, dekor, müzik ve partinizde bulunmasını istediğiniz diğer her şey. Ayrıca tam gece yarısında izleyeceğiniz mükemmel havai fişek gösterisi de bu partinin iyi taraflarından sadece biridir.

 

Teknede Yılbaşı Partisi Nasıl Organize Edilir?

 

Yılbaşı partisi planının en önemli aşaması olan mekana, tekne, karar verdikten sonra sırada partinin diğer ayrıntılarını organize etmek kalır. Bu organizasyonu planlarken dikkat etmeniz gereken birkaç faktör vardır ve bunları sizin için sıraladık.

Erken Planlayın

 

Yılbaşından en az 2 ay önce seçtiğiniz tekneyi kiralamanız oldukça mantıklıdır. Yılbaşı, her yerin kalabalık olduğu bir zamandır ve tekne kiralama da bu dönemde oldukça tercih edilen bir seçenektir. Bu sebeple yılbaşında planlarınızın suya düşmemesini istiyorsanız Kasım ayında tekne kiralamalısınız. Bu noktada size Tekne Kiralama yardımcı olabilir. Yıllardır teknede parti düzenlemek isteyenlerin tercih ettiği işletme olan Tekne Kiralama sayesinde yeni yıla İstanbul boğazında, sizin isteklerinize göre şekillenen bir organizasyonla girebilirsiniz.

 

Tekne Kiralama için Ulaşılabilir bir Yer Seçin

 

Yılbaşında her yer çok kalabalık, trafik çok yoğun ve otoparklar dolu olur. Bu sebeple tekne güzergahınızı arabayla ulaşımın ve otopark yeri bulmanın nispeten kolay olduğu yerlerde tercih edin.

 

Kimi Davet Etmek İstediğinizi Düşünün

 

Konuklarınız arasında öğrenciler, çocuklar, yetişkinler ve birkaç yaşlı da olabilir. Listenizdeki nüfusun demografisini aklınızda bulundurmak, organizasyonunuzun nasıl olmasını istediğinizi şekillendirir. Bu şekilde içecek yiyecek ve parti temasına karar verebilirsiniz.

 

Kıyafet Konusunda Konuklarınızı Uyarın

 

Teknede yılbaşı partisi düzenlerken açık havada olmanız sebebiyle üşüme olasılığınız mevcuttur. Bu sebeple konuklarınızı bu konuda uyarak parti boyunca herkesin keyif almasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca teknede birkaç şal bulundurarak önlem de alabilirsiniz.

 

Teknede yılbaşı partisi düzenlemek kesinlikle keyifli bir aktivitedir. Bunu bir kez gerçekleştirdikten sonra her özel gününüzü tekne kiralayarak kutlamak isteyeceğinizden emin olabilirsiniz. Uluçay Yatçılık Tekne Kiralama’nın size sunduğu harika dekor, yemek servisi ve hizmet sayesinde parti planlamak sizin için çok kolay hale gelecek!