GÜNDEM

Temas Teknoloji Led Ekran Uygulamaları

Hem dijital dünyanın hem de teknolojinin tam olarak yaşam ritmiyle buluşmuş olan Temas Teknoloji firması 10 yılı aşkın süredir bu sektör alanına gönül vermiş bulunmaktadır.

Temas Teknoloji Led Ekran Uygulamaları

Hem dijital dünyanın hem de teknolojinin tam olarak yaşam ritmiyle buluşmuş olan Temas Teknoloji firması 10 yılı aşkın süredir bu sektör alanına gönül vermiş bulunmaktadır. Profesyonel ekran, totem, kiosk, dijital kürsü tasarımları, dijital panolar ve dijital bilgilendirme ekranları olmak üzere birçok farklı projeyle çalışma göstermektedir. Daima yenilikçi ve gününe uygun şekilde işlerle müşterilerine hizmet vermiştir.

Temas Teknoloji markasının bir diğer hizmet verdiği alanlardan biri de led ekranlardır. Bu ekranlar gün ışı üzerinde de verimli bir şekilde çalışabilen, dış hava koşullarına karşı dayanıklı olan ve modüler yapılı olması sayesinde istenilen boyutlarda, çözünürlüklerde hizmet verebilir. Temas Teknoloji tüm led ekran uygulama hizmetlerinde mekanınızın analizini yaparak size özel çözümler sunuyor. Bu ekranları özellikle de;

  • Kongre ve kültür merkezleri
  • Tiyatro ve sinema salonları
  • Konser ve eğlence alanları
  • Oteller, iş merkezleri gibi
  • Toplantı salonlarının içerisinde
  • Kapalı ve açık alan spor komplekslerinde
  • Kamu kuruluşlarında da

Oldukça sık bir şekilde kullanım sağlanmaktadır.

Videowall ile Markanızın Değerini Gösterin

Videowall projeleri birçok ekranın bir araya getirilmesiyle oluşturulan oldukça büyük ve aynı zamanda sizlerin istediği boyutlar üzerinden hizmet alacağınız uygulamalardır. Temas Teknoloji dünyanın enlerinden olan Samsung ve LG gibi markalara da videowall hizmeti sağlamıştır. Vermiş oldukları hizmette daima çözüm odaklı olmuşlardır. Genç ve dinamik çalışma arkadaşları sayesinde sorunlarınıza karşı daima çözüm odaklı yaklaşılmaktadır.

Bu ekranların kullanım alanları genellikle daha çok gösterişe ve kendini tanıtmaya ihtiyacı olan ortamlarda kullanılır. Örneğin defilelerde, hastanelerde, fuarlarda, özellikle de alış veriş merkezlerinde kullanım alanı çok fazladır. Hemen hemen neredeyse birçok mağaza artık günümüzde kasa arkalarına videowall şeklinde tasarımlar yaptırmaktadır. Bu durum müşteriler bakımından da farklı gözükmektedir. Markanın değerini arttıran bir tutumdur. Oldukça artısı vardır. Avantajları konusunda sizlere birçok kazanım elde ettirir. Alanınız için ekipler yönlendirilir ve uygunbir şekilde tasarımları gerçekleştirilir.

 Digital Signage Avantajları

Digital signage kullanımının müşteriler için birçok avantajı vardır. Öncelikle bunlardan biri de geniş kitlelere ulaşmaktır. Digital signage olarak adlandırılan bu uygulama genellikle kampanya, promosyon, tanıtım ve reklam gibi alanlarda kullanılmaktadır. Böylece markanız için doğru bir şekilde yapılan reklam ve görüntü sizin duruşunuzu da etkilemiş olacaktır. Bunun dışında hedeflenen kitleye ulaşmak adına bu uygulama oldukça önemlidir.

Alışveriş merkezleri içerisinde ve mağazalarda da son zamanlarda sık sık görmeniz muhtemeldir. Bu sayede işletmeler kampanyalarını dijital ekranlar sayesinde duyurabiliyorlar. Ayrıca bu işletmeler sadece kendi markaları adına değil başka markalarla da çalışma ortaklığı yaparak kendi marka değerini daha fazla yükseltme sağlayabilir. Bu alanda daha fazla bilgi almak için Temas Teknoloji ile iletişime geçmeniz dahilinde sizlere gerekli bilgi aktarımları sağlanarak yardımcı en iyi şekilde yardımcı olacaklardır.