GÜNDEM

Tercih Ettiğiniz Profesyonellik, Yasmina İnterior Desing!

İç mimar Çiğdem Yazıcı tarafından kurulan Yasmina İnterior desing, 2016 yılı içerisinde kurulmuş ve kurulduğundan bu zamana kadar geçen süre içerisinde de var olan bilgi birikimi ve deneyimlerini de giderek arttırmıştır.

Tercih Ettiğiniz Profesyonellik, Yasmina İnterior Desing!

İç mimar Çiğdem Yazıcı tarafından kurulan Yasmina İnterior desing, 2016 yılı içerisinde kurulmuş ve kurulduğundan bu zamana kadar geçen süre içerisinde de var olan bilgi birikimi ve deneyimlerini de giderek arttırmıştır. Bu kapsamda ilerleyişleri ile beraber teknolojik gelişimleri de takip ederek iç veya dış mekanlarda tam istediğiniz ruhu yansıtmayı başarabilen ve bunu Salarken de aynı zamanda hayatınızı daha da kolaylaştırılacak tasarımlara da adım atmışlardır.

Özellikle de evinizde, iş yerinizde mekan ve insan arasındaki ilişkiyi önemseyerek aranızdaki çekimin tutmasını sağlayan tasarımlar üzerinde çalışan firma sizlere oldukça güzel sonuçlarla gelmektedir. Çünkü bu kapsamda ilerle işlerinde her daim müşterileri ile birebir iletişim halinde ilerlemektedir.

Size En İyi Gelen Dekorasyonlar İçin, Yasmina İnterior Desing!

Belirli dönemlerde yaşam alanlarınız içerisinde sıkıldığınızı ve kendinizi rahat bir ortamda hissetmediğinizi fark ettiğinizde sizin için oldukça doğru bir seçim olan Yasmina İnterior Desing, aynı zamanda yaşam alanlarınız içerisinde bulunan sorunlara karşı da güçlü bir çözüm bulmaktadır. Bunu yaparken de aslında küçük alanlar için daha kullanışlı tasarımlar sağlamaktadır.

Tasarım, iç mimarlık, peyzaj konularında uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam eden Yasmina İnterior Desing, ayrıca bütündeki mükemmelliğin küçük ayrıntılarda gizli olduğunu da savunan bir firma olarak sektöründeki yerini korumaktadır. Gerçekten de küçük ayrıntıların sandığımızın aksine çok büyük dokunuşlar olduğunu bizlere çok net bir şekilde gösteren firma bu konuda oldukça bilgili ve deneyimlidir.

Kaynak: https://www.yasmina.com.tr/