GÜNCEL

Tesettürde Spor Giyim

Tesettürde Spor Giyim

Tesettürde Spor Giyim

 

Tesettür denince akla klasik giyim gelir. Ama günümüzde hem spor hem şık olan tesettür giyim mevcuttur. Hatta tesettürlü instagramırlar spor şıklığın en yaygın hale gelmesini sağlayanlar arsında olmaktadır. Spor giyimde mom jeans, boy friend pantolonlar ya da bol paça pantolonlar oldukça fazla tercih edilir. Bu pantolonlar ile sweatshirt kombinleri oldukça popüler ama tabii ki yalnızca böyle kısıtlamalar çok yanlış. Bu tarz pantolonlar gömlek üzerine kazak kombinleri ile de kullanılabilir. Bu yıl moda olan renkler beyaz ve üzerine koyu mavi ya da saks mavisi gibi renklerdir. Aynı zaman da kovboy botları da oldukça rövanşta. Botunuz ve kemerinizi aynı renk seçip bluzunuzu ya da gömleğinizi pantolonun üzerine koyup üzerine over size hırkalar giyinebilirsiniz. Size yakıştığını düşündüğünüz tesettür giyim parçalarını farklı farklı kombineyebilirsiniz.

Tesettür Giyimde Spor Ve Klasik Giyimin Birleşmesi

Tesettürlüsünüz ve klasik giyinmekten sıkıldınız mı? Şimdi size önereceğim spor ve klasik karışımı kombinlerle gittiğiniz her yerde tarzınızdan konuşturacaksınız. İlk olarak kumaş pantolonlardan başlayalım. Kumaş pantolon her zaman sizi klasik göstermez üzerine giyineceğiniz kıyafet klasik bir kumaş pantolonu sporlaştırabilir. Kumaş pantolonunuzu havuç model ya da günümüzde moda olan bol pantolonları tercih edebilirsiniz. Üzerine ise renkli boğazlı kazaklar giyebilir ve üzerine gömlek giyebilirsiniz yazın ise ince keten gömlekler bu pantolonun üzerine sizi şık gösterecektir. Tesettür elbise üzerine uzun bir kazak giyerek de bu elbiseyi sporlaştırabilir ve salaş bir görünüm elde edebilirsiniz. Hatta beline bir kemer takarsanız çok tarz bir görünümünüz olacaktır.

Tesettürde Klasik Giyim

Tesettür giyim de klasikten vazgeçemeyenler ise şıklığına şıklık katabilir. Klasik olmak kolay bir şey değildir. Bu yüzden parçaları çok dikkatli seçmelisiniz. Bir kazak alırken kollarının süslü ve şatafatlı olmasına dikkat edin böylece düz bir kumaş pantolon giyinerek çok şık ve klasik bir görüntü elde edebilirsiniz. Yaz aylarının olmazsa olmazı da klasik şifon gömleklerdir. Bu gömlekler ne renk olursa olsun tarzınızı konuşturacaktır. İpek gömlekleri de tercih etmenizi öneririz.